reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
U mnie dzisiaj jakoś smutnawo - ciemno, chmury krążą i pewnie zaraz będzie padać... a ja oczywiście nie wytrzymałam do jutrzejszej bety i rano zrobiłam test no i żadnego nawet cienia drugiej kreski... wiem, że to może za wcześnie (10 dpo), ale mimo wszystko jakoś smutno... jutro piątek 13-stego - oby był szczęśliwy...
 
Mona gratuluje córeczki. Super będzie parka. Ja po cichutku tez bym chciała parke do mojego Mateuszka;-)

Iwo a gdzie ten watek ciąża ze staraczek. Jak nadąze to chetnie sie dołącze.

Asia czekamy na wieści od ciebie. Doskonale wiem co czujesz ale będzie dobrze!
 
Gabiś - ja mam syna i czekamy na córkę - ale mąż ma jeszcze syna z poprzedniego małżeństwa więc jest nadal mimo to przewaga mężczyzn- ale cieszę się że wreszcie doczekam się córeczki- żeby chociaż trochę wyrównać szanse;):-)trzymam kciuki aby obie tez się pokazała "cipeczka" na usg i po porodzie:)
 
Anula - mi też jest ciężko ogarniać ale napisałam dlatego że pewnie z czasem coraz mniej się będziemy tu udzielać.

Gabis - z tel nie mogę linkowac ale po południu podeślę :)

Ewelinka -&&&&& za usg

Mona- fajnie że dziewczyna się potwierdziła. Będzie równowaga :)
 
Iwo ok dzięki. Bo szukam i znaleźć nie moge.

Mariqita nie martw się. Na test było za wcześnie. Więc nie trać nadziei.

------------
Iwo znalazłam watek "ciąża ze Staraczek 2013" to to?
 
Ostatnia edycja:
Anulka, cieszę się że się lepiej czujesz i u Ciebie do przodu idzie. Oby tak dalej :) Moje dziewczynki na razie ok. Tylko ostatnio jak załatwiałam sprawy na mieście z dziewczynkami, to Roksanka wymiotowała wodą. Dobrze, że to jednorazowe było. Co do męża, to urlop powinien mieć od 16.06-23.06, ale przez sytuacjie w pracy nie wiadomo czy dostanie. Niby kierownik, u którego wcześniej był M w grupie mówił, że urlop M dostanie, ale muszą przemyśleć, bo szkolenie mają 17.06. Może być tak, że we wtorek na parę godzin pojdzie i ten dzień rozkoszą mu na nadgodziny przed urlopem, albo pójdzie na urlop od 18.06. Oby się udało. Mogłabym jakieś urodzinki dla męża zrobić, bo ma 2.07, a już do pracy będzie wracać.

Blair, pytałaś się o starania. Nie staramy się, bo mamy inne plany. Mamy dwie kochane córki i na razie wystarczy. Może kiedyś:)


Mychunia:* Aschlee :* Watpliwosci:*

Karolina, co tam? Udało się zajść w ciążę?

Julia, taką datę mam na liście. Ja nie wierzyłabym wróżce:p

Asia, Ewelinka, &&&&& za wizytę :*

Mona, gratuluję córki:*

Kasik, oby problemy szybko nam odpuściły :*
 
Ostatnia edycja:
Hej :)
Umie owu zaobserwowana i cykl stracony pewnie, cóż mój G ma jakiś radar ze jak ja mam owu to On akurat wtedy ma "ból głowy". Juz chyba trzeci cykl to widzę. Nie jest to specjalnie bo On nie ma pojęcia kiedy mam owu. Jakoś podświadomie...
Ale (.)(.) dają popalić...

Asia czekam z niecierpliwością na Twoja bete!!! ;)
Mi jak w ciazy pobierali krew do drugiej bety to prawie zemdlałam ze strachu ;p

Anula88 na Twoja tez czekam ;)

Malus dziekuje :* konkordatowy, chyba ze dzidzius sie pojawi to w ciazy weźmiemy cywilny zeby w papierach dziecka nie było bałaganu ;) a po porodzie kościelny czyli dla mnie najważniejszy ;) bo G to wystarczyłby cywilny ;)
To faktycznie sobie problem znaleźli :/ mam nadzieje ze bedzie juz lepiej :)

Anulka mi tez sie ta data podoba i mam nadzieje ze zostanie ;) G widzę ze tez sie bardzo cieszy :)

KasikP jest tego sporo na szczescie mam osobistego konsultanta z rodziny który w tej branży siedzi prawie 20lat ;) i ma znajomosci, a przez to ze ja pracowałam z nim to tez mam jakies kontakty :) wiec jest trochę łatwiej ;)
&&&& za kolejny cykl :*

Ewelinka mam nadzieje ze wszystko mi sie uda dobrze zorganizować i o niczym nie zapomnę ;)
&&&& za wizytę ;) czekam na relacje

Mychunia o no to super :) przy większych kwotach to dobra promocja :)
Dzieki :*

Mariquita eee spokojnie na test za wczesnie!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Blair, u nas bylo tak, że w lipcu ślub zaplanowaliśmy na styczeń, a w sierpniu zaszłam w ciążę (planowaną) i jak ślub był, to byłam w 5 miesiącu i braliśmy konkordatowy, aby mieć już za sobą :)
 
Do góry