reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Pojechalam przed praca na bete ale laboratorium bylo czynne od 8 wiec lipa ... a w pracy musialam dłużej zostać grr ale jutro mam wolne wirc rano pedze ;-) ...
 
Z komórki nie mogę wstawić listy. Jeżeli będę mieć jak to wystawie.

Julia, z tego co widziałam na liście, to u Ciebie powinna być 31.05. Kochana, a może w ciąży jestes?:*

Kasik, Julia, jakiś czas temu pisałam o tym, że oddaje listę, ale widać że nikt się tym nie zajął.

Blair, gratuluję daty ślubu :* Konkordatowy, czy cywilny bierzecie? Co do pracy mojego męża, to raz dobrze, a raz źle. Ostatnio za to, że Prezesa nie widział, bo okulary mój M nosi i z daleka nie widzi dostał ochrzan. A tam to od paru dni wydaje się, że jest dobrze. Tylko, że my mamy szczęście takie, że jeden problem znika, a pojawia się drugi.

Anulka, jak się czujesz?:*
 
Malus kochana wrozka mi powiedzisla ze w ciazy niejestem haha i chyba jednak ci sie myli termin @...
A i powiedziala ze wyjazd do pracy do dani wypali...zobaczymy:-)
 
Witajcie!

Asieńko- dzisiaj kolejny ważny dzień! Mooocno wierzę w Twojego fasolinka i na pewno nas nie zawiedzie, będzie piękny przyrost! :laugh2:

Gabis- beta pięknie przyrosła! Nawet wiele więcej niż wymagany %, także nic tylko się cieszyć :laugh2: Za kilka dni zobaczysz piękne widoki na USG. Weź koniecznie chusteczki! Mi się baaardzo przydały :laugh2:

Maluś- Kochana jesteś. Ja czułam się gorzej ostatnio, trochę wymiotowałam, ale teraz jest spokój i mam nadzieje, że tak zostanie. Co chwila oglądam zdjęcia i film naszego dzidziolka z USG genetycznego i w końcu odetchnęłam trochę, bo mocno się stresowałam tą ważną wizytą. Wczoraj skończyłam pisać pracę mgr, promotor zaakceptowała, więc znowu krok dalej. A jak tam Mężuś, kiedy ma urlop? Dziewczynki zdrowe?

Blair- woow, piękna data, podoba mi się :laugh2: Ale super, że G w końcu tak się wziął do roboty- zaręczyny, ślub. Pięknie! :laugh2:

KasikP- :***
 
Cześć dziewczynki:-)
Anula1988 moja ty kochana
AsiaSzw &&&&&&&&&&&& trzymam kochana moja !!!!! :* :*:tak:
Gabis beta super gratuluję jeszcze raz i teraz czekamy na pierwsze fotki :tak:
Blair kochana teraz przed wami fajny okres ale męczący zarazem:-) tyle przygotowań a 12h minie jak 5 minut:-)
Mychunia piękny brzusioooo;-)
Ja dostałam dzisiaj @ więc na środę umawiam się do lekarza:-)
 
reklama
Do góry