reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Malus my wybraliśmy wrzesień zeby było jeszcze ciepło ale nie było upałów. Nie chciałabym organizować i brać ślubu w ciazy ze względu na stres i możliwość poronienia.. No i na weselu tez człowiek sie za bardzo nie pobawi... Ale zobaczymy jak sie życie potoczy, nigdy nie nie nigdy ;p

Maruita &&&&& mocne za wysoka bete ;)

Ewelinka a nie mówiłam! :D ciesz sie Dzieciem i juz nie zamartwiaj ;)

Anka418 witaj :) mam nadzieje ze wyjdzie pierwszy test od razu pozytywny ;)

Asia a ja z Tobą czekam :D


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair my też wybraliśmy wrzesień i nie żałujęmy bo pogoda była idealna;-)nie było upału i też nie było zimna -25stopni:-)

Zresztą zawsze planowałam ślub na wrzesień i ten z moim eks który odwołałam i teraz z moim mężem :-)
 
Blair wrzesien to piekny miesiac na sluby. I napewno bedzie u was pieknie. My mielismy 30 sierpnia, to prawie jak wrzesien ;-)

Mona kurcze odwolywalas ślub. Dawniej myslalam ze takie rzeczy to tylko w filmach a teraz coraz wiecej takich przypadków slysze wsrod znajomych.
A czemu sie rozmyslilas jesli moge spytac? Jesli nie chcesz to nie odpowiadaj.
 
Ja ślub miałam w kwietniu. Mieliśmy piękną pogodę. Faktycznie ten dzień zleciał jak z bicza trzasnął. Tyle zachodu, ale jest co wspominać :)
 
reklama
Ja dzwonilam zeby odwolac wizyte ale lekarka mowi zebym przyjechala to mi da skierowanie na bete zebym potem nie musiala lazic...jakos dzisiaj kompletnie nie mam ochoty wylazic z chaty:baffled: ide sie troche zdrzemnac potem zajrze jak tam wyniki bety Asi.Buziaki i milego dzionka
 
Do góry