reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anula betą sie już chyba nie martwie. Wierze, że jest ok. Moje wyniki to: 31dc - 89, 40dc - 3766
Teraz to TSH mnie martwi. Mam nadzieje, że gin w poniedziałek będzie wiedział co robić, a jak nie to ubłagam go o ten euthyrox. A jak nie to we wtorek pójde do endo prywatnie.
Kiedyś już też miałam takie wysokie TSH, i wtedy FT3 i FT4 były w normie. Teraz FT nie badałam.

Aschlee a może faktycznie ty zrób już test a nuż się coś wyjaśni...

Dziękuje Wam, że jesteście !!!

Anula88 a jak twoja beta, robiłaś?
 
reklama
Hej
Woow co tu u was się dzieje.
Asia : gratulacje :* bardzo się ciesze kochana
Za reszte trzymam kciuki dziewczyny. Wkońcu i nam się uda napewno.
Pozdrawiam
 
Mychunia i kupiliście kanapę za ta niższa cenę? Fajna kanapa, my tez mamy z Agata meble i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Ewelinka proszę Cię przestań sie nakręcac, bo bedzie jak z beta, gdyby cos było nie tak to lekarz by Ci powiedział, spokojnie :*

Anulka tak :) pobieramy sie 05.09.2015 chyba ze sala bedzie zajęta to 12go czekamy na zdanie Teściów, maja tam podjechać i zobaczyć, bo moi Rodzice juz byli :)

Aschlee a moze tescik? :D

Gabis podziel sie ta ładna beta... ;)

Anula88 no właśnie zrobiłaś bete? Powinnaś mieć juz wyniki, nie trzymaj nas w niepewności!


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Kochane moje dziekuje Wam za wsparcie...jestescie wielkie i zawsze wiecie jak poprawic mi humorek:tak:. Na test chyba jeszcze troche za wczesnie wstrzymam sie bo mogloby nic nie wyjsc nawet gdyby sie udalo;-)
 
Ewelinka - co to za schizy?:) przecież z dzieckiem jest wszystko w porządku. Proszę meliske machnac i puścić jakąś komedie na poprawę humoru.

Aschlee - &&&& by się udało! Masz rację trochę za wcześnie na test.
Ps. Najlepszego dla córeczki wczoraj miała urodzinki prawda?

Asia - jak się czujesz?
 
reklama
Do góry