reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee25, ja też mam podobne objawy... jestem tydzień po iui (21dc), @ mam dostać w weekend, a od kilku dni mam śluz podobny do płodnego... czuję też czasami kłucia jajników i podbrzusze boli mnie jak na @ no i od kilku dni mam bolące piersi, szczególnie przy dotyku... strasznie nie chce się rozczarować, czasami wbijam sobie do głowy, że to pewnie tylko moja wyobraźnia, ale wierzę, że może jednak się udało... w piątek mam zrobić betę i nie wiem jak wytrzymam te kilka dni... tak więc jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki &&&&&
 
reklama
Gabis- ech, skąd ja to znam. Ja też teraz miewam takie humory, że sama ze sobą nie mogę wytrzymać :baffled: Wkurza mnie to bardzo, ale nie mogę cholera nad tym zapanować. Ja się dziwię, że mój Mąż tak znosi moje nastroje, bo ja to już bym dawno na jego miejscu z chaty pędziła, gdzie pieprz rośnie. Chociaz teraz, gdy już mam widoczny brzuch, to jak Adaś podchodzi i głaska go i mowi do niego, to zauwazylam, ze to działa na mnie uspokajająco, hihi.

Aschlee- ja osobiście też nie miałam zadnego plamienia implantacyjnego, ale jest mnóstwo kobiet, które je ma. Jeej, oby to było to! Będę mocno sciskac kciuki Kochana!

Mariquita- za Ciebie również mocno ściskam kciuki! Oby się udało!
 
Mariquita kochana ja za Ciebie tez w takim razie mocno zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&
No nic czekam dalej na rozwoj wydarzen.Zobaczymy
 
Witajcie Kochane ;-)
Gabis - dziękuje, że o mnie pamiętasz.
Melduje, że żyje...nie wiem co pisać, mam kilka problemów na głowie, dlatego milczę...
Całuję Was! :*
 
, chciałam napisać z pracy ale coś urywało neta w komórce. Wieczorem zaś jak dobrze działa to nie szło wytrzymać. Trza było cały czas coś robić bo komary chciały żywcem zagryść.
Aschle - oj, ja troszkę blada więc ze słońca nie uciekam
Ewelinko - współczuję. Takie uroki wachań hormonalnych. Ale obecność jodu w powietrzu lepsza dla ciąży chyba?
Dominiko - lampy nowe ale nie świerze, turbo lezące, do solarium vhodziłam od ok11 lst, zawsze sie dobrze opalałam ale odkąd rozszalało się u mnie haschimoto to moja pigmentacja dkóry o wiele słabsza. Niedxirla połowe dnia na słońvu a opalenizny ledwie widać. Pryskałam się cały czas wodą wymieszaną z oliwką. To powinno wspomóc opalamie się ale nie zadzisłało. Miała, małą przerwę w opalaniu się.
Dobranoc
 
reklama
Hej. Witam gorąco.

Aschlee ja tez uwielbiam upały. Szkoda tylko ze musze w pracy siedzieć.

Anula88 mów co u Ciebie? Dalej nie ma @. Jak temp? Robilas test lub bete?

Milego dnia !!!
 
Do góry