reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam Dziewczynki :-) dziś już nie mam temperatury, ale organizm mam solidnie wykończony, dlatego tylko na chwilkę zaglądam do Was z łóżka ;-)
Blair - piękny pierścionek, cudeńko! :happy:
Gabis - nadzieja umiera ostatnia, wierz i nie poddawaj się, ode mnie && za zdrowie Taty
Majdaczek, PrincessSara, kata89 - witam Was i powodzenia &&
Ewelinko - ucałuj Dzieciątko od Ciotki z Forum, śliczności ;-)niech zdrowo rośnie!
Jołasia - odezwij się


Dziewczyny mam do Was pytanie...na usg kontrolnym gin stwierdził, że prawy jajnik jest 2 x większy od lewego z powodu zaburzeń owulacji, ale że cykle mam regularne to nie przepisze żadnych leków...to jak mam się pozbyć tego?:szok:
 
Bada - przez to, że tak długo produkowałam swój post nie zauważylam Twojego wpisu! Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Uhuhuh!!!!! Super! :-):-):-)
 
Bada gratulacje
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Ewelinka gratuluje udanej wizyty...;-) bobasek cudny...
 
Pojadłam teraz mogę coś naskrobać :-D
Ewelinka piękna fotka Twojej fasolki :happy2: najważniejsze,że wszystko ok.-ja na wizytę pójdę za ok 2 tyg. jutro będę się rejstrować,są takie kolejki,ze hej-mam nadzieję,tak jak Ty,że moja fasolka ze mną pozostanie i nie powtórzy się sytuacja z przed 2 miesięcy :tak:
Wszystkim kobietkom serdecznie Dziękuje !
Witam nowe koleżanki i ściskam &&&&&&
 
Hej dawno mnie nie było bo trochę miałam zamieszanie w domu ale troszkę Was podczytywałam ;) Tyle pozytywnych wieści że aż stwierdziłam że prześle GRATULACJE dla:
Blair z okazji zaręczyn
Ewelinki za śliczną Dzidzię
no i dla Bada m- SUUPER:) Chyba pierwsze takie grube krechy jakie widzę ;p Już wątpiłam ze testy mogą pokazać taki piękny i wyraźny wynik

U mnie wszystko w porządku tydzień temu miałam wizytę teraz czekam na kolejną do 28 maja :) Dziś w końcu udało mi się zjeść coś słodkiego Huraa :) Czyżby nudności w końcu dały mi spokój ? Oby:tak:
 
Bada- moooje gratulacje Kochana! Ale cieszy widok takich kreseczek :laugh2:

Gabis- tulę Cie mocno Kochana. Rozumiem co przechodzisz, bo 2 lata temu mój Tata dostał nagle zawał i gdyby nie fakt, że szybko się zorientowałam co się dzieje, to wezwałam pogotowie. A potem Panowie mówili, że 5-10 minut dłużej byśmy zwlekali i nie zdążyliby uratować Tatę.
 
reklama
Do góry