reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dziewczynki @ przyszła wczoraj Progesteron w normie i zaczęłam program IVF.
Jestem w Poznaniu od 12.05 i jak z naszym spotkaniem?
 
Będziecie na styczniówkach,a jak,już wam miejsca zarezerwowałam :-D trzymam &&&&&&&

Zrobiłam sobie suwaczek,miałam na razie nie robić,ale myślę-co ma być to będzie i ile mogę to zrobię,a reszta w rękach losu ;-) trzeba się cieszyć z nowiny i być dobrej myśli
 
Dziewczyny kupilam sobie Castagnus i teraz zastanawiam sie czy to brac bo pisze ze to na obfite @ a moje raczej normalne. Ale chyba nie zaszkodzi co?

Bada no piekne kreseczki. Gratulacje.

Jolasia co u ciebie?

Anulka dziekuje. Niestety z tata nie lepiej. Dalej bedzie zywienie pozajelitowe tylko juz w domu.
 
A ile Ty przed castagnusem sie staralas? Bo u mnie juz stuknelo juz 9 m-cy. I nie wierze zeby to cos pomoglo ale musze spróbować wszysykiego.
 
reklama
iwo ja bede roboc badanir kariotypu z nfz ale ja jestem po 3 poronieniach wiec mam skierowanie, no ale trzeba odczekac swoje juz czekam prawie 3 msc
 
Do góry