reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mychunia - cudowna Dzidzia :-)
M-s gratuluję ! :-)
Matik - wróć do Nas z pozytywnymi nowinami! Będziemy czekać :tak:

Kciuki zaciśnięte za Nas Wszystkie ! &&
Oby @ która ma przyjść, nie przyszła - oczywiście z powodu dzidziolków ;-)Tego Nam życzę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam


Przyszłam zerknąć jak wyniki Mychuni no i pogratulować. Zdjęcia super, wypoczywaj i dbaj o siebie. Dostałaś jakieś leki?


jussastar ja piłam zioła o. sroki, ale przestałam, bo u mnie nie problem zajść w ciąże, tylko ją utrzymać.


Ewelinka trzymam kciuki


jussastar za Twojego G też kciuki
 
Ewelinko, &&&&&& :*

Dziewczyny, denerwuje się. Niby w poniedziałek miałam śluz z różową krwią, we wtorek było trochę krwi, ale też nie była taka jak zawsze, bez skrzepów i jak tampony zmieniałam, to praktycznie je marnowałam, bo mało tam było, a bałam się, że mnie zaleje, w środę to samo co we wtorek ale wydaje mi się, że było mniej, wczoraj bardzo mało tego było, ale to była różowa krew i od 17-tej chodziłam w kładce i nic nie wybrudziłam. Na noc ubrałam tampon, bo bałam się, że mnie zaleje, a tu wstaje, to na czubku tampona śluz z różową krwią (odrobina krwi) i jak byłam parę razy w łazience, to 2/3 krople ze śluzem były różowe, a tak nic. Wiem, że jak dostaje @ i biorę dziewczynki na ręce zalewa mnie, a tu w tym cyklu nic. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jeszcze ta zgaga mnie wzięła ;/ Ale to chyba przez wczorajszą pizze, którą z M zamówiliśmy :p
 
Słońce, widzę słońce za oknem :-D
WItam

jussa - na wyniki nasienia nepewno poczeka bo to troszke trwa.

Maluś - ja myślę, że tu tylko test albo beta Ci odpowie. Jak będą pozytywne to będziesz wiedziała juz co to. Jak nie to kierunek doktor jak najszybciej.
 
reklama
Do góry