reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee, staram się nie denerwować, ale się nie da. Teraz jak Oliwkę kąpałam zauważyłam, że ma plamy czerwone ;/ Skaza zamiast maleć poszerza się ;/ I weź się tu nie załam. Co i rusz mam z małą problemy ze skórką. Na szczęście uszka coraz zdrowsze, ale za to na pleckach i rączkach pojawiły się plamy ;/
 
reklama
Mychunia cudowne maleństwo :)

Malusiolka AZS? Nam na problemy skórne pomaga zawsze Dermedic Linum Baby - to jest czysty emolient, moim zdaniem o wiele lepszy od Emolium, Oilatum itp. Sama się nim myję, nawet twarz (a mam okropnie wrażliwą skórę).
 
Lisica, tak to AZS. Kochana, dziękuję :* Spróbuje coś nowego, bo Oilatum używam i nie pomaga ;/

Mychunia, ciesze się, że udana wizyta :* Buziaki dla maleństwa. Śliczne jest :D Teraz możesz do nas na Ciężarówki zajrzeć i pochwalić się :)
 
Ostatnia edycja:
Sterydy są tylko do podleczenia bo mogą wywołać zanik skóry. U nas poprawa praktycznie po pierwszym razie była, złagodzenie podrażnienia i gładka skóra a nie taka chropowata. Ale wiesz, każda skóra jest inna, mam nadzieję że pomoże bo wiem jakie to jest męczące i dla Ciebie i Oliwki.
 
reklama
Do góry