reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
m-s, no to macie podwójny prezent :)

Matik, dziwne że testy wychodziły, a ciąży nie było ;/ Kochana, może zrób jak lekarz powiedział i wyluzuj, a za 3 miesiące zobaczysz II piękne kreseczki :* Ale nie musisz nas opuszczać.

Ewelinka, widziałam że na Grudniówkach podałaś imię Oliwia. Kochana, zastanów się jak będzie już wybierać imię dla dziecka :p Oliwia to bardzo ładne imię, ale co ja znam wszystkie Oliwki + moja to łobuziary :D
 
Ostatnia edycja:
Mychunia - ciesze się że wszystko w porządku.
m-s. - gratulacje.
Matik - jeżeli sama nie wyluzujesz to odejsćie z forum nic Ci nie pomoże.
 
Mychunia – gratuluję!
M-a gratuluję również!
Maluś – @ przylazła dziś. Co dziwne podalam Ci 9 IV bo tak z moich wyliczeń wychodziło, a ovu wyznaczył 10 kwietnia i się sprawdziło… hmmm jak on to robi?
Przepisz mnie proszę na 8 maja
Ewelinka – ja też chcę Oliwkę!!! A chłopca Franka : )
Powiedziałam G o badaniu nasienia jutro… Oj bardzo nie chce iść… Mówi, że to okropne i on nie chce tego robić gdzieś w jakimś laboratorium… ehh…aż mi go szkoda
Matik – dobre podejście, a dasz radę? Jeśli wyniki mojego G będą dobre to robię ten cykl z monitoringiem a jak nie uda się to robię tak samo. Kończę z forum, kalendarzykiem i o tym nie myślę : )
A powiedzcie jak pójdę na monitoring w 13dc będzie ok? Bo wcześniej są święta wielkanocne…
 
reklama
Mychunia, ciesze się, że udana wizyta :-) sliczne malenstwo... gratuluje...
Aschlee co tam u ciebie?;-)
m-s po cichu gratuluje...;-)
Matik2012 mam nadzieje ze wrocisz do nas ze wspaniala wiadomocia...:tak:

jussastar moj tez wielokrotnie oddawal nasienie a to do badania potem do IUI i do in vitro, nie jest to takie straszne, owszem krepujace, ale nigdy mi nie mowil ze nie chce isc albo ze nie odda itp.. pewnie swoje pomyslal ale zrobil to ...:tak:kobieta wiecej krepujacych zabiegow przechodzi niz facet wiec nic mu sie nie stanie jak raz na jakis czas odda nasienie

A ja dzis chodzilam po sklepach i co najwazniejsze MAM SUKIENKE.. ale zanim ja kupilam przymierzam kilkanascie roznych sukienek i nie bardzo sie widzialam.. wiec zrezygnowana weszlam do ostatniego sklepu i tam upatrzylam sobie.. byla ostatnia w moim rozmiarze.. wiec chyba byla dla mnie hehe.. przede mna laska tez kupowala taka sama....
Odnosnie imiom to malo mi sie podoba imion zenskich natomiast wiekszosc podoba mi sie meskich... ale najbardziej mi sie podobaja imiona zagraniczne....:tak:
 
Do góry