reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kasiu staram się ;-) może jak zobaczę wyniki to mnie uspokoja

Motylku ja jak ponaciskam to tez troche bola.

Oby teraz fasolka pozostala ze mna...
 
Ostatnia edycja:
reklama
KasikZ ciekawe są, tylko małpy czasem nieprzewidywalne ;) dziś np muszę siedzieć do 19 jakoś, pózniej z G musimy jechać po zakupy bo w lodowce światło zostało ;p

Ewelinka nie stresuj sie tak, bo fasolek tego nie lubi ;) na pewno będzie dobrze!
Moja Kuzynka z czwórką dzieci tez nie miała zawsze takich samych objawów, głowa do góry :)

Kraolina beta jest ok jesteś w normie, napisze tak moja beta była zła w drugiej ciąży jak badalam mniej więcej w tym samym czasie wynosiła 16, wiec spokojnie :) powtarzasz jutro?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Napewno będę ją powtarzać Zastanawiam się tylko czy jutro czy lepiej w pn. Tak bardzo chciałabym zobaczyć wysoką betę i być spokojna. Chociaz i tak juz potrafię się cieszyć a nie tylko zamartwiać,ale przegrzebałam cały internet w poszukiwaniu wszelkich informacji odnosnie bety ;) Jak doradzicie tak zrobie.;-)
 
Ewelinka będzie dobrze :)

Dziewczyny mam pytanie w związku z moim głupim wykresem :p kolejny termin owu który obstawiam to 21-22dc, 22dc miałam typowy mocny ból owulacyjny i rozciągliwy śluz. Natomiast wczoraj miałam dziwne kłucie jajnika lewego ale takie serio mocne i kłucie w macicy tak z przodu [sorry, nie wiem jak to inaczej określić], nie non stop, raczej "napadowe" i ciągnęło mnie też jak zrobiłam lewą nogą większy krok. Wieczorem po kąpieli jak zbadałam szyjkę to była wysoko i szczelnie zamknięta, natomiast chwilę później miałam straszne kłucie znowu przez moment. Pytam bo takiego dziwnego objawu w swojej karierze obserwacyjnej nie miałam, czasem kuł mnie jajnik ale nie tak... myślicie że to mogło być jajeczko przeciskające się na owu? to było 3 dni po bólu owulacyjnym, dziś mam lekkie bóle jakby @. Aha wczoraj śluz był biły taki rzadszy kremowy, ni to wodnisty ni kremowy
 
Ewelinka, będzie dobrze zobaczysz :) Mam koleżanki, które były/są w ciąży i piersi w ogóle nie bolały/nie bolą. Każda Kobieta inaczej przechodzi ciąże. &&&&&&& za wysoką betkę :* Nie powinnaś się teraz stresować.
 
Blair - u mnie w lodówce nawet światła nie ma - bo nikomu zarówki nie chce się kupić:-) Patrze na Twój wykres i póki co wygląda na bezowulacyjny. Zobaczymy moze jeszcze skok bedzie. Jakbys bardzo chciała wiedziec mozesz okreslic progersteron:-)U mnie zdarzały sie i owulacje w 30 dc:szok:
a propo wykresów popatrz na moj - tam fala dunaju - jakis dziwny
 
Ostatnia edycja:
reklama
KasikZ nie aż tak to nie jestem ciekawa ;p tak sie zastanawiam, a ten wczorajszy objaw był dziwny wiec zapytałam. A tak to dalej czekam na wybicie, może jutro? Bo już jest tak w dole ze bardziej chyba nie można ;p


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry