reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Malus koło mnie jest kilka różnych labow, wybrałam specjalnie taki z wynikami online żeby moc w pracy odebrać :)

Agniesiak a no to spoko, ja patrzyłam na wagę bo trzymamy albo w mieszkaniu albo w piwnicy, wiec wolałam lżejszy :)

Kraolina &&&&& czekam z niecierpliwością :)

Motylku :* a Ty jak tam dziś? :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Faktycznie dziś testowy dzień :szok:
Ja zaraz idę bo też muszę osobiście odebrać. Zdzwoniłam, że już są.
Karolina - czekam na wieści z niecierpliwością:)
Monarti - super, że wszystko ok :)
Blair - kciuki zaciśnięte&&&
Uciekam dam znać jak moje wyniki :)
 
Mam wyniki ale chyba fatalne... z reszta nie znam sie
155,10 mlU/mL przy normach: 2-4 tydz 39,1-8388 5-6tydz 861-88 769
I co teraz? Co to znaczy? Od jakiego momentu oni liczą tygodnie ciąży? :-(
 
Witam się popołudniowo :-) u mnie pogoda piękna 20 stopni w cieniu
Wczorajszy mój test niestety negatywny,@ brak
Aschlee czy ty dostałaś już @ po poronieniu, bo miałyśmy w tym samym czasie mniej więcej tylko,że ja staram się dalej i ani @ ani ciąży.
Kocicowa mama mój mąż właśnie rzuca palenie z Tabexem i już 2 i nie pali
Trzymam kciuki za wszystkie &&&&&&&&&

Kraolina gratuluje !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Kraolina super! :D gratulacje to wcale niemała beta! :) powtórz w pon :)
mogłaś mieć przesuniętą owu i zagnieżdżenie, myślę że jest ok:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kraolina, nie nakręcaj się z tą betą, że jest coś nie tak. Beta jest bardzo ładna. Możliwe, że beta jest prawidłowa, a ciąża młodziutka. Dowiesz się u ginekologa. A poza tym jak powtórzysz betę za 2 dni to wtedy sprawdzisz, czy prawidłowo rośnie. Ja twierdze, że jest dobrze.
 
Do góry