reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Cześć staraczki 2014! :) Mam nadzieję, że i ja do Was dołączę niedługo. Będę się starać o drugie dzieciątko. Jestem już mamą Majusi,która ma obecnie 1,5 roku. Niestety u mnie problem jest taki, że partner ma mieszane uczucia co do drugiego dziecka. Tzn. w sumie to nie ma żadnych przeciw, ale jeszcze "nie otrząsnął" się po pierwszym :) Ale ja wiem, że w końcu się przekona :p nie chcę go naciskać.
Jak na razie odstawiłam tabletki, bo po nich ochota na przytulanie zerowa była :( muszę jeszcze nadżerkę wymrozić, ale jakoś dojść nie mogę na to wymrażanie, albo jakieś niespodziewane plamienie albo moja ginekolog nie była dostępna :p ale DOJDĘ i pozbędę się tej nadżerki :p Co najgorsze muszę odwiedzić jeszcze dentystę, boję się jak cholercia, ale jak trzeba to trzeba. W ciąży nie wiadomo jak będzie z dentystą więc chcę to załatwić przed.
Pozdrawiam staraczki i te którym się udało w 2014! Mam nadzieję, że i ja do Was niedługo dołączę :tak:
 
reklama
Asiu - :-:)-( mam nadzieje że będziesz mogła przekazać dalej ;-)

Wątpliwości - czemu mamy ci nie wierzyć:confused:
ja brałam 3x2 ale po kilku dniach zaczelam mieć skurcze, więc zmieniłam na 3x1
Wiem że kilka dzieczyn zaszło z wiesiołkiem w pierwszym cyklu, nie bardzo wierzyłam a teraz mam dowód :rofl2:

Aschlee - ja też od dziś jem zdrowiej, w tej ciąży nie chce wciągać co popadnie to chce dać dzidzi więcej witaminek, chociaż głodomor tez mi się włączył :szok:

A właśnie :-)- ktoś pisał o sałatce brokułowej!!! czy przepis został podany?

Ditte - witaj
 
kasik do Wawy mam kijowe połączenie z 2-3 przesiadkami i czasem 5:30-7h

Maluś mam nadzieję, ze małej nic nie będzie

ja biorę oeparol femina 2 razy dziennie (jak nie zapomnę) :tak:

Ditte witaj wśród nas :tak:
 
a swojemu eM tez wciskalas/wciskalyscie wiesiolek ?? :D bo ja przeczytalam ze dobrze jak faceci tez biora cynk, kwas foliowy i wiesiolek (tabletke dziennie) i daje P :D
bo ogolnie pisza w internecie:confused: ze wiesiolek skutkuje dopiero po 2-3 cyklach :-)
 
Ditte witamy;)

Przepis na sAladkr z brokulami tez prosze;)
Dziewczyny a co w weekend robicie jesc mi juz weny brak na gotowanie.
Zaraz lece po Polcie i do bibloteki bo jej obiecalam;)
 
narazie nie mierze bo mam mieszane uczucia ... jak mierze to sie nakrecam jak glupia tymi spadkami ze niby implantacja i tak dalej .. :baffled: z reszta wczoraj mi sie malpa skonczyla :) jutro chyba zaczne mierzyc bo wiesiolka biore od 4 dni i zeby wyhaczyć owulacje :)
a poza tym glupia jestem jak but bo caly czas mierzylam pod pacha temperature .. :p

od tego cyklu zaczne albo w ustach albo dowcipnie :D macie jakies odczucia gdzie lepiej wygodniej ???
 
reklama
ciezko sie bedzie znowu nie nakrecac pewnie .. ale teraz obiecalam sobie ze test ciazowy zrobie dopiero w terminie @ :D
i tak sie pewnie nie uda :D zawsze sobie to obiecuje :wściekła/y:

A Ty Aska znasz sie na klaczyskach ??? bo mam starsznie wlosy od prostownicy popalone (najgorzej na gorze )wlosy w ogole nie maja polysku. Koncowki podcielam 2 miesiace temu w polsce i od tego czasu nie uzywam w ogole prostownicy . i chcialabym sie dowiedziec co moge zrobic z wlosami zeby nadac im polysku i troche doprowadzic je do ladu .. ??
 
Do góry