reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Watpliwości przede wszystkim musiasz zaczac od odpowiedniej pielegnacji wlosow. Szampon, maska, jakiś olejek albo krem bez splukiwania. Polecam ci Kerastase jesli mozesz sobie na to pozwolic, to najszybsza droga do pieknych wlosow. Mozesz sobie olejować włosy, ale to jako dodatek do pielegnacji dobrymi kosmetykami. Z nizszej półki jest Loreal seria expert. Masz ciemne wlosy więc i tak pewnie nie jest najgorzej, rozjasniane zazwyczaj dłużej się regeneruje
 
reklama
Asiu- pewnie dopadło Cię przesilenie zimowe, pogoda szaleje to i nasz organizm też;-)
Widzę że zakupy się udały to super:-)
Aschlee czekamy na zdjątko z usg:tak:
Motylku jaką pogorie? Bo mamy ich w Dąbrowie bardzo dużo hehehe:-D
Mychunia myślałam o spotkaniu w Katowicach ;-) motylkiem , olusią, Karolinka:tak:
Karolinka ​ gdzieś ty dziewczyny podały terminy na spotkania:-)
 
Asia - te Kerastese to tylko odzywki czy szampony polecasz?

Wątpliwości - no to jak na mierzenie pod pachą to całkiem przywoite te wykresy wchodziły, ja mierzyłam na dole;-)

Anula - gadac nie musisz, wystarczy napisac :-D:-D:-D
 
Iwo- a pisać to jeszcze bardziej mi się nie chce. Mam takie ręce zmęczone, że szok. Jednak pół dnia ćwiczeń z pacjentami na sali robi swoje i daje dosłownie w kość. :no2:
 
Cześć wam , nie przeczytałam wszystkiego co naprodukowałyście , może nadrobie hmm . Miłego popołudnia laseczki :tak:
 
reklama
Asia - teraz obecnie uzywam gliss kura ta rozowa serie ktore reperuje wlosy ale nie jestem zadowolona z efektu miesiecznego stosowania go . Narazie wlosy są poprostu 'milsze w dotyku' nie sa juz sztywne i jakby twarde w dotyku .. ale nadal wypadaja i nie czuje zeby sie wiele zmienilo .
a i jeszcze jedno pytanie : moja mama z polski wyslala mi witaminy ktore powinny wzmacniac wlosy i paznokcie 'L'biotica wlosy i paznokcie' ale od kiedy je jem to czuje hmmm tak jakby mnie glowa bolala przy cebulkach .. nie wiem jak to opisac takie strasznie dziwne uczucie jakby mnie cebulki bolaly .. to dobry znak ?? czy lepiej przestac jesc te witaminy ??
 
Do góry