reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
blair, Nie dane nam:-p
Motylku Augustnika to centrum, a Kasprzaka to koło mnie:-)
ja Mieszka przy straży pożarnej przy parku podlesie na pewno tam chodziliście na huśtawki;-)
Mychunia dziewczyny podały terminy przyjeżdżasz na Nasze spotkanie????:-)
 
Ostatnia edycja:
KAsiu własnie nie za bardzo kojarze która to która dzielnica znam tylko te w których przebywałam.. Napewno gdzieś tam lataliśmy jako bąki :) najbardziej lubie ten ryneczek tam niedaleko tyle fajnych ciuchów a ceny naprawdę niskie, Nawet tam kiedyś handlowałam dawne czasy..
 
Asia, innym razem :*

Dziewczynki, nie denerwujcie się co do opcji "dziękuję". Jutro powinna się pojawić. Wiem, to bo Bestyja pisała w dziale zamkniętym. Dlatego też nie ma co myśleć o tej opcji.
 
Maluś ale to normalnie wkurzające jest że nie ma tej opcji Dziękuję.. bo to chyba juz takie przyzwyczajenie jak na fb Lubie to..
 
Kasia jest tak własnie jak mówisz.. ja też rzadko tam bywam.. dzisiaj mamy w planach z R podbić Pogorie ale zależy jakie bedzie natężenie jego zmęczenia po powrocie z pracy..
 
Maluś dzięki za info :*

Asiu dzwoniłam, na pocztę, nie ma :( masz może nr nadania? wtedy łatwo sprawdzić co się dzieje z paczką, pani na poczcie nie umiała mi powiedzieć
 
reklama
Witam z pracy.
Ależ Wy piszecie, o matko jedyna hehehe

Kasik trzymam kciuki za wzrost temperatury i za fasolkę &&&&&

Blair no ja też myślałam że z formą kiepsko, zaczęliśmy od 2 km i przebiegłam sobie ze spokojem, nawet ostatnie 50 m zrobiłam finisz ;-) w maju mamy zawody w miejscowości obok i chcemy wystartować z mężem :-)

Ashlee trzymam kciuki za pomyślaną wizytę w klinice &&&&&

AsiaSzw udanych zakupów :-)

Co to jeszcze miałam pisać... Aha, mi też forum czasem niedomaga, a posty powtarza, żeby je utrwalić hahaha

Ok, wracam do pracy ;-)
 
Do góry