reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aniabuu witaj. Rozgosc sie. Ale wiedz ze jestesmy swiezo po oszustwie i teraz kazda nowa osoba bedzie przez nas bacznie obserwowana.
 
reklama
Dzięki, zdążyłam doczytać o oszustce, niestety takie osoby zawsze sie trafiaja :(
ja nie mam czasu na takie zabawy, mam 32 lata i ostatnio dużo problemów na głowie.
postaram sie poczytac troche stron i poznac Was
 
dzien dobry
no i znowu zrobiłam Pepino, nie wiem co to tym sądzić:shocked2:
Maluś mogę ci podesłać fotkę w sms?

Gosia a jak ty?
 
Witam;-)
Mąż mi wczoraj wyłączyła laptopa:wściekła/y: wrrrr
iwo wrzucaj fotkę bo wszystkie czekamy :tak:
Aniabuu witaj ;-)
My mam dzisiaj pracowity weekend zresztą jak każdy jedziemy robić gładzie :-(
Anula &&&& za montoring:-) tylko nie trzymaj nas w niepewności jak wczoraj do 22:-p
Asiu wysłałm ci linka na priv:tak:
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam ze sie wtrace ale ja cos a propo SSmama .

Oprocz nr IP latwo stwierdzic ze ktos jest trollem po sposobie w jaki pisze, kreceniu, mieszaniu sie czy jakkolwiek to inaczej nazwac. Sama dwukrotnie mialam ta watpliwa przyjemnosc obcowac z taka osoba i dwukrotnie zostala zdemaskowana. Dla kobitek ktore maja czas zeby poczytac, zapraszam na zeszloroczny watek Kwietniowki 2013 tam zaszczycila Nas niejaka angelaa na innych watkach znana jako Na_Ratunek, Costa i pewnie SSmama jesli to ta sama osoba, ale podejrzewam ze tak. Zawsze zaczyna sie tak samo - ciaza.Ale czy na pewno ?? Pojawiaja sie watpliwosci, bo albo beta nie wiadomo jaka ( bo np panie w laborze nie umialy dokladnie odczytac ), albo test wyrazny ale caly czas wystepuja plamienia/krwawienia. No i do tego slynny maz...u Nas byl mezem ktory nie znosil lekarzy, uwazal ze jego zona nie powinna chodzic do ginekologa a ona sama twierdzila ze jest jego kierowca, nie ma jednak kiedy nawet kupic testu ciazowego, bo boi sie meza i musi to zrobic w tajemnicy. Potem usg, ktore nigdy nic nie wykazywalo, albo na ktorym nic nie bylo widac. Zawsze powtarza sie sytuacja z mezem, i zawsze nie zgadzaja sie posty ( placze jesli chodzi o swoj wiek, ale najczesciej kladla ja pytanie o wiek ciazy bo tego w internecie tak latwo nie znalezc ;-)). Do tego jak wreszcie cos juz bylo widac na usg, na forum laduja zdjecia z internetu.
Przez prawie miesiac cale forum zylo tylko jej osoba, pocieszaniem jej, no bo przeciez taka biedna. Konsekwencja tego bylo to, ze o maly wlos a watek by sie sypnal, bo zaczely sie klotnie. Na szczescie dziewczyna w pore zdemaskowana.Wiem, ze latwo jest sie przywiazac i wierzyc, ale trollowanie nie wystepuje od dzis i nie tylko u Nas. Mialam informacje ze na innych forach rowniez wystepuje taka sama sytuacja, malo tego, historie jak kropka w kropke Nasze. A po co jej to ?
Jest wiele osob skrzywdzonych, samotnych, chcacych na siebie zwrocic w jakis sposob uwage, nawet poprzez klamstwo.Niewykluczone jednak ze jest to po prostu nudzaca sie nastka.
W kazdym badz razie uwazajcie :tak:
Zycze Wam szczesliwych dwoch kreseczek :happy: Pozdrawiam goraco kazda z osobna.
 
Ostatnia edycja:
Przez telefon nie da się :( myślę że te testy tak mają i trzeba powtórzyć za 2 dni.
Nie chce przez komputer bo emek w domu a jak się domyślacie nic nie powiedziałam.
 
reklama
Do góry