reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Jezuuuu nie wierzę mam bladziocha na Pepino, w wyznaczonym czasie okiem spokojnie widoczny, ale aparat w tel mi nie łapie ostrości. Zaczęłam się bać, żeby nie było powtórki z "rozrywki"
Iwo posłuchałam Cię i zrobiłam :p
 
Widać?
uploadfromtaptalk1393916120022.jpg

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1393916120022.jpg
    uploadfromtaptalk1393916120022.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 51
witajcie dziewczynki :-)

ale miałam rano koszmar :baffled: a na noc nic nie jadłam ...

dzodzo witamy :-D jestem tylko rok młodsza od Ciebie :tak: ja tabletki brałam przez 6 praktycznie i po odstawieniu (w lipcu zeszłego roku) zaczęły się u mnie cyrki z cyklami... były bardzo długie i krótkie... lekarka kazała czekać, bo każdy organizm inaczej reaguje na odstawienie hormonów... a co do ciąży to w suwaczku moim widać.... :-(

Kasik możliwe, że Ci się owulka przesunęła...

jołąsia nie daj się ;*

Asia na plecy bardzo dobre są kocie grzbiety i naciągania takie jak klęczysz to się tak jakby skłaniasz do podłogi

blair leć na betę :tak:
 
nie Dziewczyny, dziś jeszcze nie. Miałam już dwie ciąże biochemiczne, pójdę bliżej terminu @ wtedy albo będzie wysoka, albo będzie 0 i przyjdzie @. Za bardzo się boję...
 
Witajcie z rana...

Ja dzisiaj w łóżku, leczę zakwasy. Wpiłam już kawusię i zaraz galę Oscarową będę oglądać :-)

Blair - no pięknie, widzę, że się coś dzieje u Ciebie... super. Póki co, poczekam co, poczekam jeszcze chwilę z gratkami, żeby nie zapeszyć.
Ale świetna wiadomość z rana ;-) Może też siknę ;-)
 
reklama
Do góry