reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

ewelinka dziekuje za miel slowa :* Cos pokombinuje sama na pewno nic nie zdzialam wiec bede musiala liczyc na kogos...sa takie piekne makijaze i na codzien i wizytowe a ja ich nie potrafie zawsze mi sie wydaje ze wygladam tragicznie:-D
 
reklama
myślę że jesteś dla siebie za sroga po prostu nie każdemu wszystko podoba... mi się np. podoba mocny smokey eyes a jak się tak umaluje to wyglądam jak na halloween hahaah ;dd
 
Popatrz na ten mnie na ta impreze zafascynowal ale...nie umiem
makijaz-mili-kunis-krok-po-kroku-11_large_lead.jpg
 

Załączniki

  • makijaz-mili-kunis-krok-po-kroku-11_large_lead.jpg
    makijaz-mili-kunis-krok-po-kroku-11_large_lead.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 35
Aschlee makijaż ładny... nie za mocny ale bardzo podkreślający oko ;-)


Dobra Kochane ja lecę robic obiadek i piec może jakieś ciasteczko ;-D może jabłecznik?

Sciskam :**
 
Ostatnia edycja:
Kasikz - trzymam kciuki za betę:tak:
Aschlee- piękna ta twoje fasolka :-):-) <przytul> !!!!
O widzę dziewczynki że kolejny dzień testowania trzeba ogłosić;-) anula- to twoja rola:tak:
Ewelinka- kusisz jabłecznikiem
Ja już po pracy
 
Ashlee - sukienka jest bombowa :O ale buty ja nie moge sa to chyba jedne z najpiekniejszych butow jakie widzialam :O
masz juz je czy znalazlas na ebayu albo gdzies ?? jak ebay czy cos takiego to podeslij link :) są CUDOOOOOWNE !!!
Bedziesz najseksowniejsza mamusia na swiecie hihihihi :)
 
reklama
Aschlee sukienka i buty super bedziesz wygladala super....

A ja jem wlasnie drozdzowke cynamonowa... mniam mniam ale pycha... :-)
 
Do góry