reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Się witam:)
Jak zwykle produkcja od rana dziecię zawiezione a ja mam mniej pracy póki co, wiec pewnie za sprzatanie się wezmę.

Trzymajcie kciuki u mnie ewidentnie sie cos dzieje , czuje to od wtorku - środy a od dwóch dni mam piersi ogromne i bolace, brzuch wieczorem jak 6 miesiac:-) Wiec jest jakas szansa, Nie chce sie nakrecac ale po prostu wiem jak to wyglądało przy ciążach - zwłąszcza ze ostatnia była w grudniu. Obu cos z tego wyszło... :-D
Asiu w Zakopanym mega chlapa:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiu - po prostu olej z wiesiołka. Pani w aptece zaproponowała i taki 150 kapsułek i cenowo fajnie wychodzi. Mam nadzieje że ta przesyłka nie zginie :( mi kiedyś zgubili list polecony z ręcznie robionymi kartkami. Napisałam reklamacje i jeszcze mi 100zl oddali mimo że nie było tam deklaracji wartości.

Kasik - &&&& tempka powinna jeszcze skoczyć do góry jeśli fasolka już jest
 
Wanda heh po zimowym obżarstwie to pewnie przebiegnę się z pół kilometra i padnę :p

Asiu nie bierze nic, bo nie da się w Niego wmusić :/ nie lubi leków, takie okresy na szczęście nie trwają cały czas, jeszcze dwa tyg i powinno minąć... później ma lajtowo :)

Mychunia dobrze wiedzieć, już nigdy nie zjem nic przed snem, nienawidzę koszmarów

Iwo tak, ładnie wygląda aż do czasu @ , w dniu @ leci na łeb na szyję w dół..

Motylku bardzo dobrze że zostałaś w domku, zdrowiej :)

Maluś spróbuję kiedyś tych pierogów :) dzięki za przepisanie :)

Anulka mamy na ten sam dzień [nie]spodziewaną @

KasikZ &&&&&&&&&&&&& :D


lecę na wykłady Znajomych, bo otwierają przewody doktorskie :)
 
Wanda heh po zimowym obżarstwie to pewnie przebiegnę się z pół kilometra i padnę :p

Asiu nie bierze nic, bo nie da się w Niego wmusić :/ nie lubi leków, takie okresy na szczęście nie trwają cały czas, jeszcze dwa tyg i powinno minąć... później ma lajtowo :)

Mychunia dobrze wiedzieć, już nigdy nie zjem nic przed snem, nienawidzę koszmarów

Iwo tak, ładnie wygląda aż do czasu @ , w dniu @ leci na łeb na szyję w dół..

Motylku bardzo dobrze że zostałaś w domku, zdrowiej :)

Maluś spróbuję kiedyś tych pierogów :) dzięki za przepisanie :)

Anulka mamy na ten sam dzień [nie]spodziewaną @

KasikZ &&&&&&&&&&&&& :D


lecę na wykłady Znajomych, bo otwierają przewody doktorskie :)
 
Wanda heh po zimowym obżarstwie to pewnie przebiegnę się z pół kilometra i padnę :p

Asiu nie bierze nic, bo nie da się w Niego wmusić :/ nie lubi leków, takie okresy na szczęście nie trwają cały czas, jeszcze dwa tyg i powinno minąć... później ma lajtowo :)

Mychunia dobrze wiedzieć, już nigdy nie zjem nic przed snem, nienawidzę koszmarów

Iwo tak, ładnie wygląda aż do czasu @ , w dniu @ leci na łeb na szyję w dół..

Motylku bardzo dobrze że zostałaś w domku, zdrowiej :)

Maluś spróbuję kiedyś tych pierogów :) dzięki za przepisanie :)

Anulka mamy na ten sam dzień [nie]spodziewaną @

KasikZ &&&&&&&&&&&&& :D


lecę na wykłady Znajomych, bo otwierają przewody doktorskie :)
 
Malus u mnie tez nie widac opcji dziekuje:-(

Ja wlasnie powoli sie szykuje i zaraz jedziemy do tej kliniki ciekawe czy zas mnie tam beda badac....chyba nie bo w poniedzialek mam wizyte a plamienia jak na razie ustaly calkowicie mam nadzieje ze juz na stale:tak: aczkolwiek znajac tych lekarzy tam to raczej szykuje sie ze beda woleli sprawdzic
 
Widze ze tu cos sie dzieje na bb bo posty wasze po kilka razy dodane.
Iwo zobaczymy, jak nie dojda to trudno tylko szkoda twojej kasy. :(

Blair a krew robicie co jakis czas zebu zobaczyc co tam slychac w nim??

Kasikz no szkoda ze chlapa, ale my chcemy jeszcze dookola tak sie pokrecic wiec wlasciwie pogoda mi nie robi.
 
reklama
Dziewczynki, Ja tez nie mogę wam podziękować już od wczoraj:-(
Co do winka piję bevilion, carlo rossi i moje najukochańsze lambrusco- włoskie:-)
KasikZ- &&&&&&&
Kurcze coś się dzieje z forum wiesza się:-(
Oluś kuruj się słońce <przytul> musimy się spotkać;-)
Motylku ty też kochana zdrówka ja mieszkam obecnie w dwóch dzielnicach heheheheh:-D:-D
W strzemieszycach i w Gołonogu:tak: a czooo???
Anula, pamiętaj o wieczornym winie:-p
 
Do góry