reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Asiu - to czekamy razem z Tobą:-)
Bezdzietna nic nie brał - bo dopiero łąskawie sie zabrał za zrobienie badania. Pewnie teraz gin mu cos da. I dobrze niech bierze:-)
 
W takim razie pozostaje nam czekać :)

iwo, jeżeli Asia miałaby wyniki, to możesz napisać do mnie smska? Nie wiem o której po powrocie usiądę (czy uda mi się w ogóle usiąść), bo trzeba iść szybko spać, bo M o 6-tej wstaje żeby jechać do domu rodziców po samochód i po rzeczy.

Już jest po 14:30 :D Mój ma za niecałe 30 minut kończy pracę :D:D

Bezdzietna, do zobaczenia później :*

Oluś, wystąp :D :*
 
AsiaSzw - ja może jestem jakaś dziwna bo BETE miałam 0 jakimś cudem i byłam w ciąży zresztą lekarz mi powiedział że pewnie ciąża pozamaciczna i kazał brać leki niepezpieczne dla dzidzia oczywiście ich nie brałam bo w podświadomości wiedziałam że jestem w ciąży po kilku dniach zrobiłam test ciążowy i miałam 2 kreski :) lekarzowi komara opadła jak powiedziałam po tych paru dniach że jednak w ciąży jestem...stwierdził że to jakiś cud:)
 
reklama
Asia to sie zdziwisz jak BETKA nie bedzie teraz zero...kurcze trzymam kciuki &&&&&&&&&&&
Doktorek wie co mowi mam nadzieje ze wywrozy Ci juz calkiem ladna bete:tak:
Ty jedz a my tu z dziewczynami czarujemy :tak: wrozkassss.gif
 

Załączniki

  • wrozkassss.gif
    wrozkassss.gif
    19,1 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
Do góry