reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

AsiaSzw - ja bym poszła do lekarza pod warunkiem że to plamienie się nie rozkręci..bo takie plamienie nie jest normalne..przynajmniej jak dla mnie!

mychunia- Moja mała by powiedziała że nie jest księżniczką tylko kotkiem :)
 
reklama
Kajuta dół brzucha bolał cie pewnie właśnie w ovu. Zrób sobie kalendarz i mierz tempkę z ovufriend to będziesz dokładniej wiedziała bo temperatura ci też wskaże ovu.

Kasikz ale skoro napisali ze jest git to nie martw się na zapas.
 
Musicie być cierpliwe ja zresztą też. Tak to jest jak się człowiek nakręci a później jest mega rozczarowanie. Ja w zeszłym cyklu miałam nawet implantacje tak dziewczyny tu pisały i co gdzie jest to dziecko. Nie ma co trzeba wierzyć we własna intuicję ona nie kłamie
 
mychunia <przytul> mam podobnie, ale wczoraj miałam troszkę różowego śluzu i przed wczoraj niteczkę różową ze śluzem.. eh.. odkąd poroniłam nie wiem kiedy małpa ma przyjść. Ale nie mam zamiaru brać znowu tabletek, bo nie miałam po nich ochoty na seks.
 
Kasik, jeżeli Asia byłaby teraz w ciąży, bo wiem z własnego doświadczenia, że można krwawić w ciąży, to i tak moim zdaniem za szybko na wizytę u lekarza. Za 2/3 tygodnie owszem można iść, ale teraz strata czasu. Jeżeli jest ciąża lekarz nic nie zauważy, bo za wcześnie.

Bezdzietna, masz rację ;)
 
reklama
Do góry