reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
AsiaSzw Kochana moja tak mi mow :tak: bylby Synus Mamusi...aczkolwiek jak sa jakies problemy ktore martwia to o plci sie nie mysli byle dotrwac do 9 miesiaca i sprawnie urodziczawsze na USG wyszukuje serduszka w panice az sie cala trzese:zawstydzona/y:

paula.s. witaj

Bezdzietna mysl pozytywnie wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Witaj Paula - trzymam kciuki za owocne starania.
Gosiu - tak córcia Pola:)

Dziewczyny jeszcze wyjaśniając, absolutnie nie oczekuje dywany, ani nie mam zamiaru wczynac dyskusji bezsensownych. raczej chodziło mi o zwrócenie uwagi na nowe osoby i tyle. Na BB jestem od 2009 roku,wiec az takim nowicjuszem nie jestem. I Asiu umiem czytać:-)Choć powiem, ze czasami cieżko nadażyc za waszymi postami.
 
Kasikz ja cię rozumiem. Ja też za dużo się nie udzielam i też czasami mam wrażenie że nikt mnie tu nie widzi.Więc albo odpuszczam dyskusję i szukam porady w googlach albo pytam jeszcze raz:sorry2:
 
kasik, początki są trudne. Ja też zanim dobrze poznałam dziewczyny czułam się tutaj źle, bo wydawało mi się, że ignorują mnie tu. Mija to. Jeszcze trochę i sama się przekonasz. Co to tego, że to nie forum zamknięte, to zgodzę się z Tobą, ale nikt nie może wymagać od nas dopisania do listy, bo same ją stworzyłyśmy :) Wolę chuchać na zimne, aby znowu nie trafić na oszustkę. Trudno się mówi jeżeli przez to ktoś się na mnie obrazi. Trzeba racjonalnie podchodzić do wszystkiego. Nie jesteśmy dziećmi, aby denerwować się, że nie ma mnie na liście. Nie raz wpisywałam nowe osoby, ale zaraz znikały i tylko zombi zostaje. Musi każdy zrozumieć. Ja, np. siedzę tutaj około 6 miesięcy - szmat czasu. Więc mam prawo wypowiedzieć się co o tym myślę, bo nie jedna już dziewczyna nas oszukała. A jeżeli komuś już zależy na tym aby być już od razu na liście niech sama sobie ją zrobi :) kasik, a poza tym mowa o nowych osobach, to raczej o takich, które dopiero co przyłączyły się do forum. Twoje posty z tego co pamiętam widziałam na innym wątku i raczej nie widzę żebyś była oszustką.

Asia, rozumie. Szkoda :*

Aschlee, ciesze się, że u Ciebie i dzidziusia w porządku :* Plamienia ustąpią. Ja plamiłam przy drugiej córce do 20 tygodnia.

paula, witaj ;)

Bezdzietna, widzimy Ciebie :*
 
Malusiolka i dopiero teraz mi to mowisz a ja prawie calkiem osiwialam przez te kilka dni;-) a tak serio to u Ciebie tez nie potrafili okreslic dlaczego? z Maluszkiem ok u mnie nie ma krwiakow, nadzerek to cholerka skad to plamienie:wściekła/y:Jakos jak widze to na tej wkladce to nie potrafie sie nie bac...wiem ze to glupie bo lekarze mowia ze ok...ale mam taki charakter ze wszystkim niejasnym sie przejmuje:sorry2:

Bezdzietna oczywiscie ze Cie widzimy a jak znikasz na dlugo to tesknimy :tak:

No widzisz nawet z Asia napisalysmy podobnie;-)
 
Aschlee, już nie raz o tym pisałam, ale chyba nie zauważyłaś tego :p Kochana, lekarz twierdził, że tak może być i dostałam luteinę 2x2 dziennie. A poza tym nie mogłam się denerwować i musiałam więcej się oszczędzać. Ale u mnie to było nie możliwe, bo przy drugiej ciąży miałam manie przestawiania mebli :p Od prawie samego początku, do końca :p
 
reklama
Na pewno się wciągnę - zwłaszcza że pracuje w domu i na kompie:-) I towarzystwo zawsze sie przyda :-DZwłaszcza dziewczyn, które rozumieja nasze problemy.
A propo jakis czas temu pytałam sie badanie zołnierzyków. Robiłyscie mężom jaką małyście morfologie bo mojemu wyszło procent prawidłowych i trochę mnie to zmartwiło - choć niby w normie. W Środe ide do gin to pewnie powie i tak, ale mozy Wy cos podpowiecie.
 
Do góry