reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Nie no nie przesadzajmy. To juz by cos bylo minimalnie. Dzis mam chyba 17 dpo to dajmy spokoj. Wkurza mnie tylko ze okres mi sie tak spoznia dlugo co nigdy miejsca nie mialo. A od kiedy sie staramy zawsze cos sie dzieje i nie wiem czemu. Czy to los sobie ze mnie kpi. W styczniu cykl 18 dni w lutym juz 32. Wsciec sie idzie. Ze tez nie mozna przyspieszyc @

Kasia nie bralam nic procz Bromergonu na prolaktyne wysoka.
 
reklama
Hejka
Asiu widze ze owulacje miałaś dosc późno i to plamienie... Jeszcze jest nadzieja. temperatura nie spadła jeszcze..

Malusionka rozumiem odnośnie listy - choc z drugiej strony dziewczyny mogą nie czuc sie miło, bo to nie jest forum zakmniete - regulamin jest jeden dla wszystkich. Mi w sumie to obojętne czy na tej liście jestem czy nie. Ale są może dziewczyny którym na tym zależy . Z innej strony piszesz ,żeby dziewczyny popisały. Powiem tak od jakiegoś czasy próbuje przyłączyć sie do Wasych rozmów. Praktycznie nie zwracacie uwagi na osoby dołaczajace do forum a wbicie sie w dyskuji graniczy z cudem...
 
Kasiiz nie jest tak jak piszesz. Moze ty nie czujesz sie do konca oszukana ale akurat SSMama zrobila nam psikusa bo na samym poczatku wywolala duza burze i mocno tu szumialo ledwo sie uspokoilo to sie okazalo ze jest trollem. Ja tez nie ufam. No sory. I nie jest tak ze kogos ignorujemy tylko czasem jak jestesmy w danym temacie to trzeba sie do niego przylaczy po prostu nikt tu nie bedzie czerwonego dywanu rozwijal i zapraszal do dyskusji. Fajnie ze sa nowe osoby, ale okres adaptacyjny zawsze troche trwa. Ja dolaczylam w styczniu tez ciezko mi bylo, ale dalam rade. Nadrobilam wszystkie posty i poznalam dziewczyny i moglam pozwolic sobie na wypowiedzenie swojego zdania bo wiedzialam ze nie dam plamy. Wiec proponuje wiecej pisac.
I czytac ze zrozumieniem.
 
Ostatnia edycja:
Blair87 - dostawa z wczoraj rana starczy jak listopad Ci pisany to dorwą jajo ;-)


kasikz - ja tu od dość nie dawana jestem i wbiłam się w dyskusje ;-), trochę produkcja bogata ostatnio wiec ciężej wyłapać i odpisać każdemu.
A Malusiolce chodzi głownie o różne afrykańsko-koreańsko wątki....
córa to Pola? ładne imię ja mam Paulinę
 
ja jestem nowa od 3 tygodni i uważam że forum jest okej, a okres adaptacyjny maja zarządzić dziewczyny które już długo są na tym forum. Forum jest dla wszystkich ale po coś w końcu są ci moderatorzy żeby czuwać nad wszystkim
Nie zawsze w każdym wątku trzeba się wypowiadać- forum to forum i już.;-)
 
uciekam do pracy..

Blair z domowej apteczki wyjełam tylko febrisan, nie chce sie lekami faszerować.. oduczyłam sie nawet na boł głowy jeść jakieś przeciwbólowe..

życzę wam kochane miłego dnia :*
 
Agniecha i Blair czuje sie dzisiaj w miare dobrze plamienia dalej sa czasami ale nie caly czas.Dzisiaj bylam u lekarki zaniesc mocz do badania i dalam jej wypis z kliniki to powiedziala ze mnie odrazu przyjmie.Przebadala, zrobila USG i okazalo sie ze z Dzidziusiem w porzadku rosnie dobie, serduszko pieknie bije.Troche sie uspokoilam mam przyjsc za tydzien...ciekawe co ile teraz bede miala wizyty:sorry2: jak na razie caly zestaw lekow dalej mam brac do odwolania
 
reklama
dziewczyny mam wielką prośbę jakby któraś z Was odwiedzała mój blog a jej się jakaś reklama spodobała albo jej się nudziło klikajcie mi na reklamy proszę z góry bardzo dziękuję :-)

Aschlee super wieści :-D
 
Do góry