reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam wieczorem Kochane.
Cos nie tak z moim humorem jestem jakaś zmęczona, zniechecona i wszystko mnie denerwuje... poklocilam się z Mężem o glupoty i w dodatku chyba mam gorączkę... to jakas kumulacja tragiczna:angry::wściekła/y:
 
A nic ciekawego się ni dzieje w pracy wygonili mnie na urlop.
Aschle to są naklejki czy będziesz to malować sama.
Kubuś naprawdę fajny


Ja będę nie długo remontować pokój ale tak od podstaw płyta karton gips ocieplanie gipsowanie i najgorsze szlifowanie tego pył będzie wszędzie nawet w szafach w drugim pokoju:no:
 
Ostatnia edycja:
Myslalam o malowaniu bo raz miala naklejke to mi ja odrywala musialaby byc pod sufitem :-D ale to nie ja bym malowala bo beztalencie jestem tylko Maz jemu to lepiej wychodzi:tak: wlasnie jakos ten Kubus mi sie bardzo podoba i chyba na niego bym sie skusila
 
Moj pies mial na poczatku manie obgryzania butow ale na szczescie mu przeszlo. Kiedys kupilam buty 270 zl za nie placilam i mialam je tylko dwa dni bo mi pozarl...oszzzzzz jaka ja wtedy bylam wsciekla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Mychunia- proszę Cię, nie załamuj mnie. Jeśli nic nie zrobisz z tą niedoczynnością tarczycy, to niedobrze się skończy. Specjalistą od hormonów tarczycy jest przeze wszystkim ENDOKRYNOLOG.

Aschlee- jak dla mnie to księżniczki wygrywająąą :-)
 
reklama
Do góry