reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Matko dziewczyny ale wy jesteście obeznane w tych badaniach. Podziwiam.
A czy jak ja jutro będe robić badania to wystarczy zrobić samo TSH i jak wyjdzie złe to wtedy to FT3 FT4. Czy od razu wszystko w pakiecie?
 
reklama
Mychunia - najlepszy byłby lekarz ginekolog-endokrynolog. Nie martw się. Taki wynik szybko da się zbić, ok. tygodnia. Będziesz brać leki w czasie ciąży i będzie dobrze:* Gdy urodzisz dzieciątko, to odstawisz.
 
Witam się wieczorem, już po wykładach...

Widzę że hormony na tapecie, badałam niby tsh, ft3, ft4. I wyniki miałam w normie, ale nie wiedziałam że wyniki w normie mogą być też złe.. hmm a chyba zgubiłam karteczke z nr badania, muszę poszukać, a jak nie to może w luxmedzie mi powiedzą, jak się wylegitymuje...

Powiedzcie mi jak to jest my tu robimy stosy badań, latamy po lekarzach, dbamy o siebie, mierzymy temp a i tak czasem trzeba się długo starać.
A gdzieś jakąś patologia wpada, nie dba o siebie i nie ma problemów z donoszeniem i rodzi zdrowe dziecko...
Szczerze powiem nie sądziłam że z tymi staraniami będzie tyle zachodu... nie mówię że nie warto, bo dla tego małego szczęścia warto się starać :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
 
Anula1988 ja kiedys robilam p/c TPO i TG i z tego co pamietam nie mialam ich albo mialam male... myslisz ze tez to powinnam zbadac jeszcze? moglo sie to zmienic? Mi tez lekarz mowil ze kobieta ktora stara sie o dziecku powinna miec 1, 1,5 do 2...
 
cześć Kochane :)
ja właśnie wróciłam do domu, masakra jaka padnięta jestem, potem Was nadrobię, ide kąpać małego.

Odebrałam rano betę, wynik 274,7 chyba dobrze, nie?
 
Mychunia, Ty nie szukaj "jakiegoś endo" tylko dobrego ginekologa endokrynologa, bo to może być już Twoj lekarz na dłużej skoro jest problem z hormonami. Dziewczynki maja racje, nie martw się , ale zadbaj o to!.

My już domu. No powiem wam że mój pierworodny to spust ma jak wiadro. Zjadł tego o Matko z Córką duuuzzzzoooo.

Ja za to czekam na moje wyniki beda za godzinke jakoś tak. Też się pochwalę.

Agniecha super betka. Życzę takiej nam wszystkim już niebawem :)
 
reklama
Do góry