reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Wygląda, że to pod biustem to pokrzywka :/ posmarowalam to sudokremem, bo masc nic nie daje. Na szyi to jednak łupiez skórny. Na to sudokrem i masc pomaga.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)


Missiiss, jak się czujesz? Kiedy wychodzisz ze szpitala?


Lux, mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie!


A ze mną dzisiaj coś źle.. :( boli mnie gardło i głowa, jestem tak osłabiona, że praktycznie pół dnia przeleżałam.. nie wiem, co się dzieje :/
 
Kurczę, Noelka, to witaj w klubie, bo ja też źle się czuje :-/ chyba z tego bólu. Boże, czekam aż to zacznie się goić. A z dobrych wiadomości to uwaga-mam piekny śluz płodny :D nie wiem czy będzie dziś seks :( chyba, że mi ból minie do wieczora.
 
Aschlee
Dobrze ze dzis relax zaliczylas
:-) mi sie marzy goraca kapiel z olejkami piana i muzyka... hahaha moze za rok phi !;-) odpoczywaj :-)

Noelka
Dziekuje dobrze. Wstalam przed momentem po 30godz. Lezeniu pochodzilam po sali i jest gites majonez :-) a wyjde hmm mam nadzieje ze we wtorek ale ten zdziwaczaly ordynator pewnie mnie wypieprzy w poniedzialek. A ty chyc do lozeczka i pospij. Albo tv z gorraca herba i miodkiem z cytrynka. Kuruj sie kochana.

Lux
Hmmm wypij pare setek zeby bolu nie bylo i do dziela bo szkoda sluziku ;-):-D
 
Witam dziewczyny;-)

Kochane czytalam Was przez ten czas co milczalam;-)
Weny brak :/ dzis od rana w pracy bylam

Miss kochana bardzo sie ciesze ze juz jestes po!!!! Teraz z gorki;-)
Mam nadzieje ze teraz pieknie bedziesz sie cieszyc z ciazy;-)

Aschlee super ze zakupy zaliczone to rowniez na mnie dobrze dziala;-)
A z szefem o czym masz rozmawiac bo chyba niewyczytalam?!

Lux wspolczuje wysypki:/ mam nadzieje ze szybko minie! A i oby sie udalo przytulanko przy takim sluzie;-)

Noelka zdrowka;-)

Jazza &&&& za rozmowe!! I koniecznie pozniej opowiedz Nam o niej koniecznie;-)

Jolasia kochana zycze ci zeby ten cykl byl szczesliwy i zaciskam &&&&*

Anula88 i jak idziesz do lekarza? Dzialasz w tym kierunku?

Blair kochana milo ze zajrzalas;-) przygotowania do slubu pewnie cie pochlaniaja;-)

A u mnie nuddyyy:/
W sylwestra auto nam padlo trzeba bylo wezwac lawete, dzis M z moim tata naprawiaja! Prawie cala moja wyplata na to poszla:/ ale co zrobic ...

Zaczelam czytac ksiazke, i jednak postanowilam dac sobie pare miesiecy luuzzu;-)

Miss a te badanie z rezerwa jajnikowa warto robic? Bo znajoma wlasnie musiala robic bo chcialaby podejsc do inwitro.
I mowila ze te badanie powie ile jajeczek mamy ...co o tym sadzisz?
 
Julcia
No jestes :-) co do rezerwy jajnikowej musisz poczytac kochana albo ginka zapytaj jak sadzi. Moze sprobuj jeden raz innego zapytac?? Hmm ja nie robilam nigdy tego badania. Mysle ze tu wlasnie nalezy sie kierowac opinia gina czy uzna to za przydatne info. A co do szwu to jestem szczesliwa ze juz po i ze fajnie nawet na operacyjnej bylo bo potraktowali mnie jak czlowieka a nie jak swiniaka hehe :-) teraz tylko zeby szew sie dlugo utrzymal tak choc do 34 tc... jej jeszcze14 tygodni... maskkra. No i zeby skorczy nie bylo bo to b. Wazne. Zeby mi nie pocharatalo szyjki a w efekcie wiadomo co. Zaraz ide sie umyc troche ogarnac a jutro z rana kapiel bo fajny doktorek na usg mnie wezmie :-D
Mam ogromna nadzieje ze wszystko sie tam ladnie trzyma i ze trzymac sie bedzie. W pn moze moj gin bedzie... hyhyhy... ciekawe.....
 
Miss a to moze dziewczy ka sie potwierdzi;-)
Bedzie git musi byc;-)
Juz jestes na polwce ale to zlecialo!!!
A tak tylko pytalam z ta rezerewa jajnikowa, a poczytam sobie dla ciekawosci;-)
Po moich urodzinach pojde do gina jak sie do tego czasu nieuda...
 
Missiiss musi byc dobrze kochana :tak:

Julia nie mam pojecia o czym mamy rozmawiac dlatego mam cykora.Nie kojarze faktu zebym zrobila cos zle...w trakcie pracy mnie zaczepil i powiedzial ze w poniedzialek mam przyjsc do niego porozmawiac...mam nadzieje ze to nie bedzie koniec
A jaka ksiazke czytasz? Kochana jeszcze chwila i Ty bedziesz mam sie chwalic pieknym tesciorkiem.Glowka w gore :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiem jak to będzie dziś z seksem. Musi jakaś ulga przyjść po kremie to wtedy zdecyduję co i jak. Jak narazie to na szyi lekko schodzi. Pod biustem za ciekawie to nie wygląda :/ i boli tak, że masakra :( ni to pokrzywka, ni odparzenie.
 
Do góry