reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

kornelia: trzymamy kciuki za ładną betę :)

akatsuki: a z nogą coś się wyjaśniło? Kurcze straszenie ciążą pozamaciczną nie jest fajne :/ Mam nadzieję, że to nie to. Plamienia mogą być z miliarda innych powodów.

zouza: oj tak...czekanie ogólnie jest męczące i zwykle dobijające :/ Co ma być to będzie.

Ja też się denerwuje jutrzejszym podglądaniem jajników. Niby łudzę się, że wszystko będzie dobrze, ale i tak długa droga przede mną. Jeszcze ten progesteron niski...Pomartwię się jutro, a dzisiaj korzystam z wolnej chwili i pooglądam może jakieś seriale. Jeść mi się ciągle chce :/
 
reklama
z nogą miałam badanie robione ale lekarz nie widzi nieprawidłowości, zlecił badanie krwi na możliwe skrzepy. Czytam teraz o plamieniu implantacyjnym i bardziej mi to pasuje do mojej historii, bo na ciąże poza maciczna bym nie stawiała - test wyszedł negatywny... Co do implantacji wyjaśniłoby się dlaczego test negatywny... chyba że mówie tak bo bardzo chce.
 
Oj cicho Jazza bo Nas nie bylo;-)

Ja od paru dni nam energie jak za dwoch;-) dzis caly pokoj wymalowalam kolejny raz na bialo, okno tarasowe umylam i posprzatalam w domu;-) zaraz sciagam listwy podlogowe i musze domalowac...

Jeszcze psiapsioly byly na kawie u mnie...

Akatsuki o kurcze...miejmy nadzieje ze lekarz niema racji...

Jugoslawa a ktory to twoj dzien cyklu jutro bedzie??
Bo ja niby w 8dc mialam jechac do niego ...ale niechce mi sie bo na bank nic niebedzie jak zawsze w ten dzien:/ i pozniej co 2 dni bede jezdzic:/
 
julia: jutro będzie 10dc. Zobaczymy czy coś będzie widać. Najwyżej pójdę ponownie za tydzień, żeby sprawdzić. No i może progesteron zbadam.
 
Jugoslawa napewno jeszcze bedziesz musiala isc do niego, bedzie obserwowal czy rosnie i osiaga swoja wielkosc:/
Mi ostatnio urusl do 15mm i stanal w miejscu:/
To trzymam kciuki za wizyte&&&&
Ja musze pomyslec kiedy isc bo juz sama niewiem;/
 
Zouza - właśnie, może jeszcze nic straconego?? :-D:-D

Julia - to powera miałaś, pochwal się pokoikiem jak skończysz :))) &&& za pęcherzyk, oby tym razem urósł i pękł i się rozmnożył :-D:-D

Jugosława - &&&& oby się udało, a progesteron u mnie dobrze duphaston uzupełnił, a nawet w ciąży można brać, więc nie martw się na zapas, powiedz lekarzowi i on ci pomoże :))

Akatsuki - &&& za nogę i żeby to było plamienie implantacyjne :tak::tak:
 
Dzieki za wiare - ja jej nie mam ;)
Juz sie pojawia krew. Ofc na wkladce nic .. Oszaleje !! :) :)

W nastepnym cyklu obiecuje bez takich nerwowych akcji :-D
 
reklama
julia: no właśnie tego się obawiam. Jak nie ma to nie ma pęcherzyka, a jak będzie to trzeba się martwić czy urośnie, a potem czy pęknie...stresujące to wszystko. No ale jak mus to mus. Ja później pewnie w 17 dc pójdę, bo mój gin przyjmuje we wtorki i czwartki, a we wtorek 11.11 więc wolne. Ostatnio mówił, że jak teraz nie będzie to będziemy stymulować jajniki. No nic, zobaczymy co będzie jutro.

kornelia: ja dostałam właśnie duphaston, żeby brać od 16dc do 25dc. Teraz byłby pierwszy cykl z nim, bo dostałam pod koniec poprzedniego. Staram się nie marwtić, bo to do niczego nie prowadzi.

Z czasem dochodzę do wniosku, że to wszystko stresujące jest. Najpierw stres, żeby zajść w ciążę, potem, żeby szczęśliwie donosić i urodzić. Może zacznę robić zapasy melisy, bo coś czuję, że się przyda :D
 
Do góry