reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kornelia jesli test wyszedl beta tez wyjdzie ;-)

Warpliwosci a dziaslo ok, fakt ze caly czas czuje rope:/ ale tak ma byc ze wyciekac ma...
W piatek na kontrole;-)

Niv trzeba sie wziasc za porzadki, mam taki balagan w domu przez ten remont ze niewiem w co rece wsadzic;/
Jeszcze wlosy dzis musze farbnac
 
reklama
Witajcie kochane :-)


Julia super, ze urzadzasz na nowo pokoik dla corci, to na pewno sama radosc, czekamy na efekt koncowy :-)


Missiiss Kochana z ta moja energia to masz racje hahha, kiedys bylam grubsza, a pozniej im wiecej w ruchu, gralam w tenisa to z waga zaczelam walczyc, teraz tez jestem caly czas w ruchu, tu siedze pracuje na kompie, zaraz lece na poczte, potem gdzies tam, potem gdzies tam, kilka lub kilkanascie razy dziennie wbiegam po schodach w pracy (mamy winde, ale nie korzystam dla sportu i dla siebie ;-)), wczoraj np mialam tak zalatany dzien, ze za dwadziescia kilka razy wbieglam na czwarte pietro i z powrotem. Lubie to, a waga chociaz jem (czytaj wpieprzam jak malpa kit :-D) leci w dol

Juz niedlugo znowu zobaczysz chrupeczke kochana, super :-)


Mychunia czekamy z Toba na rozwoj sytuacji, kciuki kochana :-)


Melka &&&&&&&&& za nastepny cykl :-)


Kornelia widze i ja :-), jedz na bete ;-)

Ja wczoraj padlam jak zolnierz, taka bylam umordowana, jeszcze jajniki pobolewaly, wiec pomimo zmeczenia chlopa wymeczylam i oboje padlismy :-D
 
Jeszcze nie dziękuję za gratulacje, bo różnie może być... brzuch mnie ciągle pobolewa i kłuje, a wynik bety dopiero jutro albo nawet pojutrze ale to już max :( no ale bede robic testy jak ściemnieją to będzie fajnie :)

Jak akcja się będzie rozwijać, to w następnym tyg pójdę do gin zobaczyć czy pęcherzyk jest :)
 
hej laski, byłam dziś u lekarza z moją boląca noga i odrazu spytałam o te plamienia, a on mnie wystraszył ciążą pozamaciczna. trzeci test wrócił negatywny i mam sie obserwować a w razie co pędzić do szpitala gdyby krwawienie wróciło z bólem.
 
reklama
to czekanie jest zabójcze .. czy to na @ czy to na badania :tak:

u mnie jutro ma być @
wczoraj różowe plamienie - tylko przy szyjce, nic na zewnątrz + spadek temp
dziś brązowe - również tylko przyszyjkowe + minimalny spadek temp

albo mi sie znów organizm rozregulował albo progesteron nie tak ..

choć wynik dobry, gin mówi że ok

no nic, czekam do jutra, 17 - go wizyta u lekarza
 
Do góry