reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej wszystkim. Anula88 dzięki, że pytasz. Akurat weszłam na forum i widze, że mnie wywołałaś...
Szczerze powiem, że mało kiedy zaglądam na forum i wogóle nie wiem jakie tu u was wieści. Zmieniłam telefon i nie mam już aplikacji na BB, a na laptopa nie zawsze jest czas.
Co u mnie, hmm... W poniedziałek mam usg połówkowe, nie moge sie doczekać. Ogólnie dzidziuś pięknie sie rozwija. Ja niestety mam nisko łożysko i skurcze macicy więc raczej prowadze oszczędny tryb życia. I to tyle u mnie.

Wszystkim nowym zaciążonym ogromnie gratuluje, a za pozostałe z Was trzymam mocno kciuki :)

Asia śliczny brzusio i niezła laseczka z Ciebie :) A znasz już płeć? Bo u mnie sie jeszcze nie ujawniło...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gabisssss!!!! No w koncu. My z Anka w sobote gadalysmy ze juz tak dawno sie nie odzywalas. Jak sie masz pozatym? Jak maly. A wiesz juz kto u ciebie siedzi??
 
Gabis to dbaj o siebie;-)

Paulina no to faktycznie ciezko z ta temp jak rozne pory wstawania, ja mierze w tym miesiacu ale jestem caly w domu...a jak wroce do pracy i tez tak mam raz bede wstawac o 4 rano, raz o 7 a raz kolo 15...wiec tez sesnu niebedzie:/
 
Asia właśnie zedytowałam poprzedni post ;)
Płci nie znam jeszcze, bo ostatnio na usg miał/miała pępowine między nóżkami i nic nie było widać... Czekam do poniedziałku.
Ogólnie to czuje sie w porządku. Gdyby nie te skurcze macicy. Ale w pierwszej ciąży też tak miałam i skracała mi sie szyjka. Teraz póki co szyjka ok. Ale jak łożysko sie nie podniesie to ciąża zagrożona i niestety bardziej leżona niż chodzona. Ale póki co jestem dobrej myśli, że wszystko sie unormuje...
Buziaki dla Was! I dzięki, że o mnie pamiętacie.
 
Asia pochwale sie jutro, bo musze obczaić jak zgrać fotke z tel na laptopa.

A może uda mi sie dzisiaj...

WP_20140924_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140924_001.jpg
    WP_20140924_001.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry