reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

7Dc dzisiaj mam a cykle 31-37 dniowe najczesciej 31/34dni .. no wlasnie nie wiem ile sie czeka :/ bo probowalam o 14 sie dodzwonic to oczywiscie juz rejestracja nie czynna :/ szlak moze trafic:/ a jutro to juz w ogole sie cudu nie spodziewam ze mnie przyjma bo niemcy w piatki to do 13 z laska w pracy siedza a sobota to juz w ogole dla nich wolna ..
 
reklama
No to musisz probowac i isx jak najszybciej jesli sie uda!!!

Dziewczyny ktore korzystaja OvuFriend powiedzcie czy owulacje mozna wpisac recznie? Jestem zla bo wydalam kase na te konto a sie okazalo ze sama niemoge pisac...to bezsensu kasa wydana jak ona bedzie sobie czekala na ovu ktora juz mialam wrr:/
 
Watpliwosci no w sobote to na pewno nie przyjma.W niektorych przychodniach rejestracja jest tylko do 12 wiec lepiej dzwonic wczesniej.Zazwyczaj jak nie jestes w ciazy to na wizyte mozesz czekac tydzien do trzech.Zalezy czy dobry lekarz i ilu ma pacjentow:tak: czym lepszy lekarz tym wiecej pacjentow i terminy dluzsze:baffled: przynajmniej u mnie tak jest:tak:
 
Siemka!

U mnie tez piekna gruba jedna krecha ;) ale luz, tak jak pisalam, spodziewalam sie tego.
Niedawno wrocilismy z wizyty. Dzisiaj byl jedynie wywiad i poinformowano nas o mozliwych przyczynach nieplodnosci. Kobieta byla fajna, rzeczowa, ale niestety tak szybko nie bede miec robionych badan. Najpierw M. musi jeszcze raz sie przebadac. Potem od 21. dc moga mi pobrac krew i przebadac m.in. hormony. Potem dostane tabletki na wzmocnienie cyklu, a jak to nic nie da, to laparoskopia.
Jako ze M. ma badanie za tydzien a ja w przyszlym tyg. mam @, calosc przesunie sie o kolejnych kilka tygodni :-( No ale to mnie chyba nie zbawi, wiec poczekam...
W ogole ginka powiedziala, ze moje plamienie przed @ moze wskazywac na slabe cialko zolte, ale bez badan nic nie byla w stanie i powiedziec.

Przepraszam ze tylko o sobie tym razem, ale nie dalam rady nadrobic.

Witam nowe Dziewczyny i buziaki dla wszystkich!
 
Jestem wyluzowana tylko mnie to zaniepokoilo. Juz od dwoch dni kiedy wiem robie swoje i nawet sie nie stresuje. Ale dzisiaj tak mnie wytrzepalo w pociagu ze sie nie dziwie ze jest plamienie. Wzielam nospe max i magnez. Napisalam do gina bo nie odbieral i czekam na odp. Ale nawet jak zaprzeczy z ta lutka i tak wezme 2x2 jak piszesz i jutro obowiazkowo na bete pojde! Juz zapace te 60 zl ale z rana jak skocze to bede miala po poludniu wynik wiec prosze o kciuki jeszcze. W pierwszych dwoch ciazach mialam plamienia ale kolo 5-6 tc a nie tak od razu w terminie @... normalnie bylam przerazona jak zagladnelam w gacie. A teraz juz siedze w pociagu i znow mnie wytrzepie na wszystkie str. Ale tempka dzis do gory poszla i oby jutro nie spadla.... asiu a ty mialas od kiedy plamienia?
 
reklama
A dal ci l4? Mialam nadzieje ze odbierze i mi powie zebym przyjechala to mi da l4 . Jakby tak bylo to by super bylo. Mam nadzieje ze jak wroce do domu a godzine sie bede turlala tym pociagiem to sie juz uspokoi :-(
 
Do góry