reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anula88 heh mezu kolo 19-20 przjdzie jutro...wiec kolacyjka i ladnie go zachece:) zreszta pewnie nie bede musiala hihi:) bielizna pojdzie w ruch:)

Malena kochana co u Ciebie?

Aschlee ale masz zachcianki:) smacznego:) ja pieczarek nie lubie bleee
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje Kobietki no fakt ciagle glodna chodze nawet mam swoja stala pore w nocy od kilku dni na podjadanie.O godzinie 3 budze sie taka glodna ze szok ale coby za duzo nie przytyc wcinam malo kaloryczne cos ;)
 
Ależ Wy piszecie :)
Dobrze że pada to nadrabiam ..

Byk rozpłodowy mnie zabił :D

Przeraża mnie też ilość informacji jakie posiadacie.
Ja zrobiłam badania jakie zaleciła mi przed staraniem gin, biore foliq i mierze temp - ostatnio dosc nieregularnie ;) wiem tylko kiedy mam dni płodne i na tym sie konczy :)

Aktualnie jestem na miesiacu poślubnym i tak mysle zeby testa zrobic w okolicach środy ..

Poza pobolewaniem podbrzusza to nic innego sie nie dzieje. Ale to 1 cykl - podejrzewam ze przy kolejnych jesli beda - bede tak obeznana jak Wy :)

Pzdr z Chorwacji :)
 
WITAM jestem tutaj nowa na tym forum znalazlam to bo mi kolezanka polecila bylam na innym forum ale tam dziewczyny wyzywaly sie od roli i spiecia byly coraz to wieksze obecnie staramy sie z mezem o 2 dziecko mam juz 3 letniego synka a ktorym zaszlam bez problemu nawet bylo to nie planowane a teraz to juz 3-4 cykl w tym cyklu postanowilam uzywac testow owu i dzis 23 dc zostalo pare dni do testowania, czy moge do was dolaczyc?. Jeszcze co mnie denerwowalo w poprzednim forum to to iz byly "liderki" i tylko one sie liczyly inni to na marginesach byli traktowani
 
Aschlee to uwazaj z tym podjadaniem w nocy:):)

Zouza to ze wiesz kiedy masz dni plodne to najwazniejsze:) udanych wakacji:)

BimBamBum witam:) skad ta nazwa?:) trzymam kciuki z &&&&, wiesz na poczatku pewnie bedzie troche ciezko ale jak sie poznamy to mam nadzieje ze niebedziesz zle sie tu czula:) moge dac ci ksywe BBB?:)
 
hej :)
Julia widzę ze nie tylko ja mojego w weekend bd wykorzystywac :D dzisiaj mam 12 dc i od wczoraj robie testy owulacyjne ginka mi kazala i juz dzisiaj jest ta gruga kreska grubsza od kontrolnej więc wedlug testu owulka powinna byc za 24-36h... :-) ten weekend jest nasz musi nam sie udac hihhi !!! ;-)
BimBamBum witaj i powodzonka :)
 
Dziewczynki jakie newsy zaraz poczytam :)
Wczoraj padlam o 20:30 i wstalam dzis rano choc z trudem :))

Lece nadrobic 2 dni a troche tego bedzie...
 
Tinus22 my nawet zblizony termon @ mamy;-)
No to zobaczymy co z tego wyjdzir za 3 tygodnie;-) gdzie teraz jestescie?
Bo moj ukochany do wroclawia leci;-)

Tabasia to zrozumiale ze szybko padasz;-) dzidzius energie ci zabiera:-D
 
reklama
Tinus, Julia dzialajcie ;)

Aschlee widze ze forma bardzo dobra :) super! Ja w pierwszej ciazy nie podjadalam,mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie. Na razie sie trzymam :D

Zouza kciuki ode mnie ;)

Bimbambum witaj i powodzenia :) forum staraczek jest bardzo przyjacielskie i od kiedy zafasolkowalam nie moge stad odejsc :)

Mississ, Anula88 micha mi sie cieszy na sama mysl o Was :) :) :) wierze ze sie udalo!!!!!!

Lili moze sie udalo? :) mam nadzieje ze tak!!!! Ja jak zaszlam to od razu zapalenie spojowek plus infekcja tam na dole...

Aschlee umarlam ze smiechu o tescie!!!!!!!!! :))

Jazza jak humorek??

Asia super wiesci!!!! Fajny Ignas. Swoja droga zasuwa czas :)


Watpliwosci tulam...

Przepraszam juz nic wiecej nie napisze bo rzygac mi sie chce strasznie wiec musze isc spac zeby to przespac :( a juz myslalam ze jest lepiej...
Dostalam dzis list ze szpitala na pierwsza wizyte 7.10 o 9:30 rano :) cos sie zmienilo bo zawsze zapraszali na pierwsze usg w 20tc. Moze ze wzgledu na moj wiek mam teraz wczesnuej :D

Dobranoc kochane.
 
Do góry