reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziekuje Kochane za kciuki i mile slowa...mam takiego Stresa ze chyba nie przespie wogole w nocy...

Mychunia Kochana trzymam kciukaski ale na pewno wszystko bedzie ok :tak:

Lili za Ciebie tez trzymam kciuki...znaczy za pozytywne wyniki zolnierzykow :tak:
 
reklama
Witam z pracy :)
Jakieś ciśnienie dziś dziwne mamy, bo się ciężko obudzić :/
Wczoraj po rozmowie z moim K, mam cichą nadzieje, na mały 3-dniowy wyjazd do Zakopanego ;) Przydałby nam się taki wypoczynek.
Miłego dnia dziewczyny :*
 
kasikZ gratulacje!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D który to tydzień tak na Twoje oko??
Aschlee-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wczoraj jakos nie mogalm sie zalogowac na forum :(

Ashle trzymam kciuki

KasikZ gratuluje bety :)

ja dzisiaj nie spie od 4 :( jakies dziwne mysli mnie dopadly :( i zwiazane z praca wrrr ale tez i z wyjazdem ze co bedzie jak na wyjezdzie okaze sie ze jestem w ciazy :(
 
Cześć;-)
Witam się z rana ja dalej walczę z moją pracą..
Aschlee &&&&&& i czekamy na relację po egzaminie ;-)
mychunia &&&&& o której masz badanie????
lili &&&&&& za żołnierzyki żeby było ich dużo
babydust będziesz w ciąży wtedy kiedy najmniej będzie ci to na ręke:tak: Głowa do góry dzieci przychodzą niespodziewanie ;-)
Ja dziś zaczynam 6 tydzień:tak:
 
Ostatnia edycja:
nie no jasne ze chce :)
zreszta juz po starankach juz nie mam na wiele wplywu ;) ale lot samolotem etc
szukalam wlasnie jakis szpitali blisko naszego hotelu na wszelki wypadek ;)

ech mam nadzieje ze doleczki mi wkrotce mina :(
 
reklama
echh jestem 7dpo i chyba mi sie schizy wlaczyly
z jednej strony nie chce doszukiwac sie rzadnych objawow bo biore duphaston i wszystkie symptomy moga tez z nim byc zwiazane
a z drugiej strony jednak mocno sie obserwuje wslu****e w kazdy bol strzykniecie itd
zwariowac idzie
 
Do góry