reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Czesc Kobietki

nam niestety pogoda pokrzyzowala plany...ale coz spedzimy jakos fajnie ten dzionek w domu :tak:

Asia fajny prezent dla mamy na pewno sie ucieszy :tak:

Milego weekendu
 
reklama
Gabis - ja to wogóle mało na FB wrzucam a na pewno do głowy by mi nie przyszło by w taki sposób się nowina dzielić:sorry2:

Asiu - ja a właściwie mój mąż powiedział mamcie chyba w 12 tyg, a to z tego powodu że z Julką od razu rozgadała reszcie rodziny, gorsze niż FB :wściekła/y:

Motylku - ludziom jesy głupio wprost zapytac, u mnie w pracy naokoło mam ok 100 osób a wprost spytały może z 3. Teraz to i tak widać to co się kryć bedę.:-p
 
Hey babeczki ...ochlonelam ... przykro dalej no ale coz ... zakupilam dzis inofolic eh ;-)

Lece ogarnąć ... zajrze później ;-)
 
Kasik tak jest
.
Nie damy sie ;-)
.. wlasnie dziewczynki wypowiedzcie sie prosze chociaz w skrocie bo pewnie pisalyscie ale kurcze duzooo czytania w stecz ... ile sadzetek bralyscie?jakie zmiany zauważyliście? No i po jakim czasie stosowania sie udalo? ;-)
 
Kasikz, anula88 Inofolic to kwas foliowy+inozyt. Wpiszcie sobie w googlach. Jest strona o tym. Zalecana dawka to 1 saszetka. Ja brałam 2. Mi udało sie w pierwszym cyklu. I z tego co pamietam Anuli1988 i AsiSzw też.
 
Hej :)
My z Mama juz po zakupach jestem tak zmęczona ze z domu wypędzi mnie tylko pożar domu ;p

KasikZ a nic sie nie dzieje, chyba, tak pytam ;)

Asiu ale fajna niespodziankę Mamie robicie :) napewno bedzie Jej bardzo miło

Gabis nie niepokoi wręcz odwrotnie ;) temp skoczyła mocno do góry jak porównałem z poprzednimi to tak wysoko jeszcze nie była ;) ale to jeszcze nic nie znaczy bo jestem 3dpo

Asmi serduszek nie widać, ale wystarczy jeden dzielny żołnierz ;)

Gabis ja nie rozumiem i tego i wklejenia zdjeć z zaznaczeniem płci, albo z wielkim obwieszczeniem "jest cipeczka bedzie dziewczynka" no ludzie! Czy zdjęcie gołego dziecka tez by wrzucili?!

W inofolik i ja sie zaopatrze od następnego cyklu, moze pomoże ;)
W tym cyklu zrobię chyba progesteron


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Witam ponownie!
Zapomniałam się pochwalić - mój synek dostał się do przedszkola, na którym mi zależało. Dzisiaj nawet byliśmy na festynie organizowanym przez to przedszkole. Dyrektorka nas zaprosiła wczoraj jak podpisywaliśmy umowę. Jestem szczęśliwa z tego powodu.

Ja nie wiem czy mi opłacałoby się kupić ten infolic skoro mój mąż wyjeżdża 5.07 do UK i nie wiem czy załapałabym się na dni płodne przed jego wyjazdem.
 
reklama
asmi to super ze synek sie dostal :tak:

my dzisiaj caly dzien w domu bo a to pada a to wieje ze glowe chce urwac a mialo niby byc ladnie...
 
Do góry