reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
wrr oni są niepoważni :wściekła/y:wczoraj byliśmy w sklepie oglądać wypoczynki pani podała cenę dziś mąż jedzie zamówić ten wypoczynek a się okazuje, że cena z dnia na dzień wzrosła o 500 zł :szok::wściekła/y:
 
Asiu- jeeej, jak się cieszę! Co najmniej jakbym to znowu ja się dowiedziała, ze jestem w ciąży! :laugh2::laugh2::laugh2:

Mychunia
- mi jeszcze od wczoraj powoli opadają emocje po wczorajszych badaniach genetycznych. Boże jeszcze tak się nie stresowałam przed żadną wizytą... A z tą kanapą to kiepsko Was urządzili.

Iwo- ja myslalam,ze Ty już dawno na zwolnieniu! Co Ty jeszcze w robocie robisz Kochana! Ale już na L4, kiedy jak nie teraz odpocząć ;-)

Blair- opowiadaj co tam slychac? Kupuj inofolic, nam pomógł od razu, Tobie tez pomoze Kochana! Kurde powinnysmy z Aska dostać procent prowizji od sprzedaży, hihi.
 
Jejuuu Asia jak sie ciesze! Hurra. Super ze sie w koncu udało. Wiem ze nie mozesz w to uwierzyc bo mialam tak samo.
Bardzo podobna beta do mojej. Teraz w czwartek powtorka. Trzymam kciuki. Jeju no strasznie fajnie. Inofolic górą (ja wierze ze to nam pomogło).
Asiu a który to dpo?
 
Ostatnia edycja:
Super Asiu!!
Ashlee, korzystam z tej aplikacji od 4 dni, od razu mówię nie bawię się w mierzenie temperatury:D i tej rubryki nie wpisuje, wpisalam wage.mnie się wyświetla kiedy najlepiej się przytulać i zaznaczam w tym kalendarzu kiedy było zbliżenie i zaznaczam opcje "bez":p do tego nastrój w ciągu dnia i ewentualne dolegliwości, np.bol głowy. Po wpisaniu długości cyklu, podaniu daty ostatniej @ i długości jej trwania, wylicza mi ovu i te dni plodne są zaznaczone.Jezzcze nie ogarnęłam całej aplikacji, wiem ze jest tam też opcja "ciaza", która wylicza dni do porodu (nie wiem czy coś jeszcze), ale mam nadzieje, ze będę mogła ja uruchomić po tym cyklu:p :D
 
Asiu - Boshe jak się cieszę :) na pewno to ciążą! &&&& za powtórna betę ale dla mnie to tylko formalnośc! Zobaczysz dziewczyna będzie. Prosto z Paryża!
 
reklama
Asia dovzytalam ze jestes 10dpo przecież juz wczesniej o to pytałam ale z rozpędu zapomnialam. U mnie taka beta wyszla 13dpo.
Kciuki za piekny przyrost.
 
Do góry