reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kasik - mnie gubi: 1. jedzenie 2. jedzenie 3. żarcieeee :dry: Lubię jeść. I to lubię sobie dobrze podjeść - ale wiecie co? Przed Wami nie wstydzę się tego wyznać. Jedzenie mnie zdecydowanie gubi. Do tej mojej całej choroby przyszła w dodatku @, ale w sumie to i dobrze - bo przyjmuje tyle leków (w tym antybiotyk duomox) dziennie, że ew.fasolce wcale by to nie służyło. I dziwne, że czuję znów prawy jajnik..:confused:. Ale do rzeczy. 2 lata temu po tabletce escapelle miałam torbiela 1,4 cm. Dostałam jakiś lek (już nie pamiętam co) i zniknął. W tym cyklu, gdy się "oczyszczałam"po tym torbielu takie dziwne "szmaty" ze mnie wypadały (czego przy normalnym okresie nie mam). I dziś zachodzę do wc, a tam na papierze znów coś podobnego - jak skończę @ pójdę zrobić ponownie usg - mam cichą nadzieję, że ten 2 x większy prawy jajnik się zmniejsza skąd te dziwne rzeczy na papierze :tak: Wymyślam, co ?:sorry2:
 
Gabis ja kupiłam castagnusa juz ostatecznie, moja ostatnia deska ratunku i co udało sie .. pierwszy cykl z castagnusem i mam mojego małego szkraba :p wiec ja wierze ze on pomaga.. jak jest naprawde tego nie wie nikt..


Pozdrawiam was kochane moje ze słonecznego (puki co) śląska:-)
 
Witam sie i ja.

I ja mialam epizod z castagnusem, ale krotki bo i tak dostalam bromergon.

Mligocka, Agniecha, Goska, Jołasia co z wami??

Ja jestem tak chora ze nawet zoladek sie zbuntowal :-( a do pracy trzebaaaa
Pozdrawiam
 
Witam z rana !!

Ja po wyczekiwanej wizycie i dupa a raczej brak widokow na.... tak sie ruszało ze nawet nie dała rady zmiezyc ....no pare fotek mózgu strzeliła byla glowa, glowa, glowa reka, glowa.... poza tym wszystko ok.

Przesyłam moc fluidów i miłego dnia życzę ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
No to dalyscie mi troche wiary w Castagnusa. Moze w takim razie i mi sie uda :-) A bralyscie zgodnie z ulotką? Jak waga pon.60kg to 1x1 ?
Do tego biore jeszcze Inofolic.

Asia zdrowka.

Milego dnia.
Hurra w koncu piątek !!!

P.S. Dziewczyny czy jak piszecie z tel to tez wam wyskakują reklamy przy włączaniu forum?
 
Gosia bardzo się cieszę ze wszystko ok i ze Maluch taki ruchliwy :-)


Ja mimo że obiecałam sobie ze wstanę rano i pojadę do tego labo zeby bylo szybciej z głowy to nie mogę się zwkec z lozka :p
 
Gabis- u nas Agniecha83 zaszła też w pierwszym cyklu z castangusem więc może coś w tym jest.

Gosia - im później rozpoznanie tym mniejsze ryzyko pomyłki. Także trzeba w cierpliwość się uzbroić.

Czy Jolasia się odzywała?

Fluidki przesyłam
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
 
reklama
dzień dobry :)

u nas brzydka pogoda, aż się robić nic nie chce. Wczoraj wzięłam sie za mega porządki, tzn wielkiej szafy w której jest wszystko, dzisiaj muszę dokończyć, wywaliłam już wielki chyba 120 l worek starych rzeczy, ciuchów, torebek które leżą w szafie już kupe lat bo może się przydadzą :) A teraz mam powód do wywalania, bo muszę zrobić miejsce w naszym małym mieszkanku dla nowego lokatora :)

Iwo, zgadza się, zaszłam w ciążę po pierwszym cyklu z costagnusem :) Wieśka jeszcze brałam
Gabis, super że wszystko ok :) gratuluję
Asiu, dziękuję że pytasz :) U mnie ok, brzuszek rośnie, 14 maja mam usg połówkowe i już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że lakarz potwierdzi dziewuszkę bo już mam wątpliwości :) Mąż mnie wkurza, cos mamy ostatnio gorszy okres i prawie za sobą nie rozmawiamy, ale sił już do niego nie mam. A jak Twój humorek? Ślę fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry