reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Bler - niby 29 dc. Zobacze, jak się nie rozkręci @ to coś nie tak dzień dwa daje jej czasu.

Znów uciekło DZIĘKUJĘ.
Dziewczyny 'Dzięki za zainteresowanie.

Coś z tymi kluchami kupnymi coś nie tak, wrzuciłam na gotującą się wde a one troszkę się ropóściły. Woda aż gesta a duży gar wziełam. Pierwszy raz mi się tak trafiło.

Oczywiście obecna pogoda długoterminowa pokazuje na święta na zoachodzie deszcz
 
Bler - niby 29 dc. Zobacze, jak się nie rozkręci @ to coś nie tak dzień dwa daje jej czasu.

Znów uciekło DZIĘKUJĘ.
Dziewczyny 'Dzięki za zainteresowanie.

Coś z tymi kluchami kupnymi coś nie tak, wrzuciłam na gotującą się wde a one troszkę się ropóściły. Woda aż gesta a duży gar wziełam. Pierwszy raz mi się tak trafiło.

Oczywiście obecna pogoda długoterminowa pokazuje na święta na zoachodzie deszcz

:shocked2: dziwnie z tymi kluchami:shocked2: a jak na wschodzie z pogodą?;-) północny wschód;-)
 
Agniesia - tez deszcz niestety. Ale to pogoda długoterminowa więc moze jeszcze bedzie lepiej...

Malus, czekam, na razie z terminem @ się wstrzymam.
 
Ja ostatnie 2 cykle misłam takie jak nigdy że okres to kilka kapek a 2 cykl trwał mega długo ale prxyszedł na szczęście i ten pokazał 2 kreski co prawda nie szczęśliwe ale mam nadzieję, że coś się odkorkowsło i teraz to już pójdzie w tym cyklu ;) tzn że bèdzie udany trzymajcie kciuki ale mocno :) bo ja za Was trzymam
 
reklama
Jołasia, wszystko możliwe :) Ja mam dzisiaj 41 dc i miałam zaledwie jedną cieniutką niteczkę różowego śluzu, ale wiem że mi się rozkręci ;)
U mnie też dziś przed kąpielą jak robiłam siusiu.. to na papierze miałam troszkę śluzu z podbarwioną nitką krwi.. myślałam, że jak wyjdę spod prysznica to @ się rozkręci.. ale na razie brak... cholercia:p niby @ na dziś..
 
Do góry