reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
kinia1 dopóki @ nie ma to jest nadzieja ale tak jak pisałam wcześniej nie mam żadnych objawów więc wydaje mi się że nic z tego:zawstydzona/y: gochson a kiedy miałaś miec @?
 
nie klocilam sie wzielam te 5 euro bo akcja toczyla sie na ulicy bo bylam z nią i dziecmi w przychodni .. powiedzialam jej wtedy ze nie bede pracowala wiecej bo sama sprzataczka tutaj moze zarobic do 13 euro za godzine .. pozegnalam sie z jej coreczkami chcialam im podac reke a one rzucily mi sie na szyje i przytulily .. nie chcialam robic arefy przy dzieciach .. stracilam tylko jeden dzien pracy .. dzieci miala na prawde cudowne ..
 
No ładnie nikt nie zajrzał od 16? Ja byłam jeszcze na zebraniu w szkole i dopiero teraz mam chwilę luzu.
U mnie 20dc brzuszek nadal pobolewa do tego mi w nim bulgocze a wczoraj wieczorem kręciło mi się w głowie. Super objawy szkoda że urojone....
 
Taaa, ja też po zebraniach w szkole, dwóch. Nie lubię tych zebrań. Ale za to Wiktor ma takie dobre stopnie, że aż miło :-)

Wątpliwości - no bardzo nieładnie się babka zachowała, oj bardzo. Za to Ty, sama klasa i honor. Mimo że stratna byłaś.

Iwo - ja też dziś 20 dc, zobaczymy jak to się rozwinie. Szanse spore. Mnie zgaga męczy wieczorami...
 
Wanda- on już chyba ma normalne stopnie? Fajnie jak chłopak dobrze się uczy :) Julka ma opisowe ale jest w scislej czołówce z kumpela i (o dziwo) chłopakiem.

Ty będziesz wcześniej testować bo ją mam cykle ok 30dni. Zgaga powiadasz:) ją z tych niewrazliwych właśnie wciagnelam śledzie i bułkę z serem topionym.

Przypomnial mi się jeszcze jeden objaw. Dziś w pracy nie jechałam windą i poszłam pieszo na 4 piętro dostałam takiej zadyszki że mówić nie mogłam. Normalnie to często pomykam pomiędzy piętrami i to na szpilkach a dziś jak stara baba....
 
Ostatnia edycja:
Iwo, tak już ma normalne oceny i wychodzi mu świadectwo z paskiem wyjątkowo. Młoda w drugiej klasie, więc nie ma ocen, dopiero opisowa na koniec roku. Ale też jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o naukę, ale w tym roku się rozbrykała z zachowaniem...
Ja nie wiem czy szybciej będę testować. Poczekam możliwie długo... Mam nauczkę po ostatnim razie.
 
reklama
witam, miłego dnia życzę, ja do pracy zmykam, ktoś dzisiaj testuje?
Ja teoretycznie jutro bądź pojutrze powinnam dostać @, mam nadzieje że nie przyjdzie :)

Wątpliwości, masakra z ta babką, brak sumienia normalnie :(
 
Do góry