reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Aniołek, czytałam właśnie, że roczny macierzyński ma obowiązywać od września 2013. Ale jeśli we wrześniu będziesz w trakcie macierzyńskiego, możesz sobie przedłużyć do roku - tylko wtedy drugie pół roku będzie płatne 60% (no bo pierwsza połowa 100%). Czyli - jeśli nawet teraz zajdziemy w ciążę, to spoko się załapiemy :-)
 
reklama
Kurcze szkoda, że po tym pól roku tylko 60 % a nie 80% tak jak mówiono wcześniej... ale jak znam życie to i tak bede miała dylemat czy iść na pół roku czy na rok bo nie wiem jak to odbiorą w pracy, szefostwo mam fajne ale same wiecie jak to jest i tak będą musieli znaleźć kogoś na zastępstwo.ehhhhhh... oki na razie nie zawracam se tym tyłka, zajdę w ciaże, urodzę to potem się będe martwić.
Miłego dzionka:)
P. S. U mnie dzisiaj deszczowo.
 
Aniolek ale to 60% to tylko w przypadku kiedy macierzynski zaczniesz wczesniej niz we wrzesniu. Jesli urodzisz we wrzesniu to wtedy rok platny 80%.
A ja mysle ze praca nie ma sie co az tak przejmowac-i tak musza kogos na zastepstwo znalesc. Wiec czy ta osobe zatrudnia na pol roku czy na rok to im juz chyba wszystko jedno. Przynajmniej jak ta osoba sie przeszkoli to zdazy jeszcze popracowa troche ;)
No a rok w domu z maluchem to naprawde duzo! :)
 
Hej dziewczynki
to fajnie będzie z tym macierzyńskim , ja to nie pracuję to nawet nie marzę o tym no chyba ,że znajdę jakąś pracę w międzyczasie :)
ja dziś gotuję zupkę ogórkową ,a Wy co macie na obiadek ????
 
Ja miałam wczoraj gotowac ogórkową ale maż wyskoczył, że on robi obiado-kolacje, ale może ogórkową zrobię dzisiaj:)....
dobrze, że już dzisiaj piątek bo zmęczenie i przeziębienie wzieło górę... marzę tylko o ciepłym kocyku i herbatce z miodem i cytryną:)..... ehhh jeszcze tylko pół godzinki - wytrzymam:)
 
Gośka, myślałam o Tobie ostatnio...myślałam ,że u Ciebie juz coś zaskoczyło....nie poddawaj się maluszej przyjdzie w odpowiedniej dla Was chwili, trzymam za wszystkie kciuki!!!!!!!!!!!!!
 
Cześć!
kasia też w to wierze kiedys musi zaskoczyć pora zająć się sobą czekam a staż bodajże od stycznia ma byc także nie jest źle!!Załamywanie sie nic tu nie pomoże a wręcz może zaszkodzić przecież to też fajny czas sexik bez zabezpieczenia stresu można pójśc na całość!!Zyć nie umierać!!
wypiję herbatkę mama z zebrania wróci i idę okna w domu myć oj! żeby mnie zawsze tak sprzątanie cieszyło w moim domku....
 
Cześć Dziewczyny :))

Gosiu, ja też się dzisiaj za porządki biorę ale deszcz trochę pokrzyżował mi plany. Mam tydzień urlopu i zamiar posprzątania w ogrodzie przed zimą. Może jutro się uda - a dzisiaj posprzątam w mieszkaniu, bo też już się aż prosi.

Miłego dnia!
 
reklama
suana fajnie zaczynamy tydzień nowy a jaki poniedziałek taki calutki tydzień!
Dwa okna umyte mimo deszczu wyglądają oki jeszcze tylko 3 okna i tarasowe. Jutro jedziemy po drzwi wewnetrzne do domku. my z mamą w sobote połowe ogrodu zgrabiłysmy jeszcze druga połówka i zimo przybywaj!!!
 
Do góry