reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

cześć!
robiłam test strumieniowy - pierwszy raz tego typu - i wyszła I krecha w tego typu teście nawet jak była by blada krecha druga nie ma szans jej wypatrzyć!
Także dziewczynki koło dalej się toczy nic się nie stało kiedyś musi się udać , byle ten okres nadszedł nadal mnie sutki szczypią i już nie boli jak na okres tylko właśnie mnie jajnik lewy pobolewa...
 
reklama
Cześć laseczki wpadłam do Was zajrzeć :-) Gosiu - ja mimo wszystko trzymam kciuki
ja robię warzywka na zimę włożyłam już dużo buraczka i paprykę kładę no i przeciery pomidorowe zrobiłam też
dziś kończę z papryką zaraz lecę do piwnicy po słoiki buziaki i uściski przesyłam
;-)
 
Dziewczyny na szczęście jakoś tak zmieniłam podejście do tego starania sie o dzidzię nic na siłę czekam na @ narazie zbuntowana nie chce do mnie przyjść jak do nastepnego tyg nie nawiedzi mnie to powtarzam test!!
Kobietka jak się przeprowadzę do mojego domku to prześlesz mi przepisy na te zimowe warzywne przetwory.
Wróciłyśmy z Werunią z dworku z moim dzieciem to cała wyprawa najpierw problem z ubraniem się bo według niej wszystkie ubrania są niedobre a teraz jeszcze apaszka czapa i kurtka doszła i grubsze buty masakra drze sie jak by ją ze skóry obdzierali a jak wyjdzie na dwór to znów do domku trudno ją zagonić.
Jutro mężuś jedzie na jazde motorkiem a my z Wen może też pojedziemy bo niedaleko jest Obi i Merkury to sobie pooglądam!
Boli mnie brzuch jak na @ a razem z tym szczypią cycuchy!
Miłej reszty dnia życzę!!!
 
kasia nadal nie mam @ a sutki mam bardziej drażliwe nawet biustonosz mi przeszkadza teraz mnie boli podbrzusze zrobię jeszcze jeden test w następnym tygodniu zobaczymy chyba, że dostanę okresiora.
A my z myszą same w domku wszyscy sobie pojechali rodzice na zakupy mężuś na motor!
I znowu 3 nocki bez sexiku a tak mi się zachciało...
pozdrawiam trzymajcie mimo wsio kciuki!!
 
reklama
Do góry