reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Witam!
Wiem wiem, jest już temat Starania 2013 i o Planowaniu płci też już jest, ale zaglądnęłam na te wątki... dziewczyny które miały starać się od nowego roku mają już dzieci albo są w ciąży i świetnie się znają a na wątku o planowaniu płci tez już zmiana tematu. Z resztą zauważyłam że z reguły jest na odwrót, dziewczyny mają już syna albo dwóch i starają się o córki :)
Więc... mam 3,5 letnią córeczkę i marzę o synku. Marzę w dosłownym tego słowa znaczeniu. Planujemy z mężem starać się o drugie dziecko dopiero w połowie przyszłego roku ale już teraz szukam wszelkich informacji na temat tego jak zwiększyć szanse na chłopca. Obawiam się, że mąż mi w tym nie pomoże bo jest mu to obojętne. Od razu chciałabym się wytłumaczyć że moja córka jest dla mnie całym światem i drugą córkę bez wątpienia również pokocham całym sercem - co nie zmienia faktu że marzę o synku i zamierzam dołożyć wszelkich starań aby to marzenie spełnić, więc tych, którzy chcieliby tu zaraz napisać "Uważaj żeby Bóg Cię nie skarał" od razu proszę o powstrzymanie się od komentarza.
A więc jak tam? Jest ktoś kto jest równie zainteresowany tematem powiększenia rodziny o syna w 2013? Chętnie poznam. Zapraszam do rozmów :)
 
Czesc :)
Ja tez mam zamiar sie starac w 2013 :) teraz mam implant antykoncepcyjny ale wyciagam okolo lipca 2013 i zaczynam staranka :) tez bym bardzo chciala synka ale co bedzie to pokocham :) bedzie to moja druga ciaza ale pierwsze dziecko gdyz moja coreczka opuscila nas. Wiec wszelkie info na temat chlopca i planowania na chlopca chetnie bym przeczytala tylko nie wiem gdzie szukac :) takze jestem z toba!!
 
no to i ja sie pisze
my tez zaczynamy starania od przyszlego roku ale zobaczymy co z tego wyjdzie a co do chlopaka to ja bym bardzo chciala
fakt faktem juz mamy synusia ale jest aniolkiem i taki maly chlopczyk tylko ziemski by nam sie sprzydal ale jak bedzie kolejna corunia to tez bedzie super wazne zeby bylo zdrowe i donoszone do konca:tak:
 
Magda - witam :) też jestem tutaj nowa - właśnie do mnie dotarło, że my już się "znamy" ;)

Gosiula - ja też nadal trzymam kciuki! Choć trochę się martwię, że wszystkie Cię tutaj pocieszamy a jak się okaże, ze jednak się nie udało, to tym bardziej będzie Ci smutno.

Ja powoli zbliżam się do kolejnej @ Z moich ostatnich obserwacji wynika, że owulację mogę mieć dopiero około 20dc (co by się w sumie mogło zgadzać..) i tak sobie myślę, że może uda nam się już załapać z pierwszymi próbami na kolejny cykl? Im szybciej tym lepiej!
 
Ostatnia edycja:
Fajnie że sie odezwalyscie.
Przykro mi dziewczyny z powodu Waszych strat :(
Jesli chodzi o mnie to córke planowalam w sensie planowalismy dziecko i udalo sie przy pierwszym podejsciu. Jeszcze na wakacjach nie chcialam myslec o drugim dziecku ale moj M juz powoli naciska no wiec mysle o przyszlym roku. A ze z natury jestem takim planowaczem, wszystko mam zawsze w zyciu poukladane i zaplanowane takze i do kolejnej ciazy chce sie przygotowac.
Mam nadzieje ze bedzie nas wiecej :)
 
Ja szczerze mowiac nawet nie wiem jak powinnam sie przygotowac do ciazy.... napewno troche schudnac (mam nadwage po depresji) i moze jakies badania zrobic ale tutaj w Irlandii nikt mnie na badania nie wysle.... a do polski nie mam jak jechac =/
 
reklama
Do góry