reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Diewczyny, czy u Was też taka ponura pogoda dzisiaj? Ja w sumie czasami nawet lubię takie dni - nie ma to jak dzień pod kocem, z ciepła herbatką i książką :)
 
Hejka!
U mnie też dziś typowo jesienna pogoda!Werunia jest dziś przekochana i przekomiczna slodziak z niej do schrupania!!!
Siedzimy sobie w domku wszyscy mężuś dziś ma wolne.
Teścik robiłam i chyba negatywny @ brak czekam czekam....
 
Hej kochane.
Wrócili8śmy z urlopu i czeka mnie teraz miesiąc prania, prasowania i sprzątania. Uwielbiam jechać na urlop ale wracać nie nawidze.
Do tego już mnie dopadły ciązowe dolegliwości sennośc no i pierwszy hafcik. Udaje, ze nic mi nie jest, może sie nie rozkręci :-D
Spadam do roboty, buziaki
 
no mja piekny miesiac :)
Ja mam dziecko letnie a bede miala zimowe teraz :p
Gosiu ja zadam to samo pytanie chyba negatywny jak to ?? nie jestes chyba do konca pewna
 
Hello!

Paulinka - gratulacje ogromne!!! Spokojnych nastepnych miesiecy i bezproblemowego porodu!!! :happy: To na kiedy termin?

Wisienka - hej! Oby ciaza byla spokojna, a hafcik tylko okazjonalny! Zdrowka duzo!

Gosia - mam nadzieje, ze moze po prostu za wczesnie na ten test... Nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!


A ja bylam dzis u lekarza i za 2 tyg. bede miala badanie hormonow. W koncu mam nadzieje okaze sie, co jest grane...

Milego dnia!
 
reklama
mary, sylwia, jord dziekuję :***
mary termin wstępnie mam na 12-13 czerwiec :-) Jak narazie jest bardzo spokojnie, tylko bolą mnie bardzo piersi i sutki, tak samo jak w pierwszej ciąży. Mam nadzieję, ze żadne przykre dolegliwosci się nie rozkręcą ;-)
sylwia jak się czujemy?? :-)
 
Do góry