reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
hej..... Dziś była u nas pani od której wynajmujemy dom. Chce zrobić nam remont :) Nasza rozmowa zeszła jednak na Stasia i że teraz po remoncie będzie więcej miejsca i że małemu rodzeństwo by się przydało do tego pokoju. Dziewczyny co sądzicie czy to dobry moment? Moja mama też uważa że i tak jestem w domku a co od razu to łatwiej..... Nie wiem już sama......
[/url]
 
MA-KA- decyzja należy do Ciebie i Twojego męża , jeśli czujesz się już na to gotowa to nie ma na co czekać tylko brać się do dzieła:-), ja niestety muszę czekać do 2013 ,a chętnie już bym się starała:)
 
Do kobietka22 No i cały problem jest w tym że ja nie wiem czy chce......
Zaczynam czuć powoli wolność od Staśka....Mieszkamy sami dzieckiem zajmuje się cały czas sama bo Mąż pracuje długo. Moi rodzice mieszkali spory kawałek ode mnie a teściowie hmm sąniedaleko ale jakoś nie moge złapać kontaktu z nimi..... Mam wrazenie ze teściowa chce decydowac we wszystkim za nas a zwłaszcza w wychowaniu dziecka. Kilka razy nabąkneliśmy ze Stasiowi rodzeństwo by sie przydalo to udawała ze nie słyszala a za kilka chwil wyjezdzala ze teraz takie ciezki czasy sa ze ile to kasy musimy uzbierac na budowe domu......Nie mam z kim o tym porozmawiac cięzko mi
 
Ostatnia edycja:
MA-KA- no to trudny orzech do zgryzienia , mówi się ,że lepiej od razu zmajstrować dwójeczkę kiedy jeszcze róznica wieku nie jest taka duża, jeśli będziesz z tym czekała to tym bardziej będziesz odwlekała bo tak jak mówisz zaczynasz się przyzwyczajać do tego ,że masz więcej swobody i tak dalej może zaczekaj po prostu aż Staś skończy dwa latka i wtedy zacznijcie się strać o kolejne maleństwo będzie Ci łatwiej kiedy Staś będzie już bardziej samodzielny.
Ja jeszcze nie mam dzieci więc mi jest trudno postawić się w Twojej sytuacji ,ale zawsze tak sobie myślałam ,że jak ja będę miała dzidziusia to poczekam aż skończy te 2,3 latka i wtedy postaram się o kolejne.
 
reklama
Właśnie plus jest tego że się jest na bierząco w tych sprawach....... a twoja córeczka siusia juz na nocnik?


 
Do góry