reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Witam Paulina. Napisz od jakiego miesiąca zaczynasz sie starac to Cię Zonqa wsisze na listę.

Zonqa ooo no to brawa dla Filipka chyba miał dosyć chodzenia w mokrych majtach. Zazdroszczę mój to chyba tego nigdy nie załapie. U nas nocnik to wróg nr. jeden. Jak u Was wyglądał ten bunt dwulatka?

Jordzik jak przebieglo wstawanie rano? Nie miałaś problemu by mała dobudzić?

Kobieta gdzie Ty?

Diablica męża do pracy wywaliłaś? Kiedy teraz przyjedzie? No i czekam na newsy z wczorajszego wypadu do teściów.
 
reklama
no jestem. Witam sie i póki pamiętam odpisuję.....



zonga- brawa ogromniaste i trzymamy kciuki żeby majtochy pozostały już zawsze suche
Jord- współczuje porannego zrywania...i powodzenia w pracy.ucałuj Łucyjkę.:tak: Nawet nie wiesz jak sie cieszę z jej przyjazdu. Tylko wiem że ja sie przywzwyczję że ktoś ze mną jest i potem bede ryczeć jak sis bedzie odjerzdzać
paulina- witamy w naszych skromnych progach. miłego czekania. w młodym wieku urodziłaś dziecko tzn. ile lat miałaś?jeśli można wiedzieć;-)
kobietka- gdzie nam wsiakłaś? wyłaź tęsknimy.:-(

bunny- hej koteczku....tym razem nie ma za bardzo co opowiadać ale jakieś niusy wam sprzedam. To masz synka urwisa. Żeby tak zdemolować mieszkanko? taki przywilej dziecka rozrabiać. a teraz wyobraź sobie 2 takich podobnych wiekowo smyków jak biegaja po domu.....wesoło nie?

wiecej nie pamiętam ale jak sobie przypomnę to dopiszę....

dziewczyny u nas nie ma prądu wieć dobrze że mam laptopika bo było by krucho....a i bunny wysłałam mężula na 6 dni w tym 5 dni w grecji. a było tak fajnie przez te 3 dni jak był w domu....jak nigdy zero kłótni sam miód malina
 
Nasze sukcesy:
Karola- 27 lat, syn 2 latka, termin porodu 10.09.2012
Bunny86- termin porodu: 01.09.2012

Nasze starania- trzymamy &&
Sylwiad- ..22lata córka 18 miesięcy, starania rozpoczęte
Kinga- 26 lat, syn 5 lat, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania jak najszybciej się da

Poczekalnia

Zonqa-28 lat, syn 2 lata 2 miesiące, starania kwiecień 2012
Phoenix- 27 lat, syn 2 lata 3 miesiące, starania kwiecień/maj 2012
Joweg- 20 lat, starania maj 2012
Jord- 28 lat, córka 2 lata, starania maj 2012
Trojan85- starania maj 2012
Kamea- 28 lat, syn 2 lata, starania czerwiec 2012
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
JustkK- 28 lat, syn 2lata i 3miesiące, starania jesień 2012
Kobietka- 24lata, starania maj 2013
Paulina.oo- 19 lat, starania 2013
Ciocia Klocia-28 lat, córka 6 lat, syn 4 lat, starania w planach


???
Wisieńka


Dziewczyny co do wieku dzieci to bym proponowała w tabelce wpisać rok urodzenia naszych pociech, bo tak, to co miesiąc będzie problem z ich wiekiem. Co do naszego wieku to proponuje zeby był to wiek rocznikowy.

Proszę was o podanie tych danych jesli możecie to poprawie tabelkę
 
Jestem jestem ,cieszę się ,że tęskniłyście:-) byłam wczoraj na pogrzebie cioci późno wróciłam i nie miałam jakoś weny....
dojechałam szczęśliwie ,a to najważniejsze bo ja na lekach nie powinnam prowadzić , trochę miałam zamieszania z moją babcią ,musiałam ją wszędzie doprowadzić bo to już wiekowa kobieta ma już 88 lat, ale jest na chodzie cały czas.


Co do rocznikowego mojego wieku to mam już rocznikiem 25 lat
 
no zonga to prosze o wpisanie mojej skromnej osoby do tej świetaśnej tabelki.....
rocznikowo to niesprawdiedliwie bo ja z końca roku ;-)no ale cóż mam 27 lat i córkę z 2010 roku i też z końca roku wiec moze do 2 roku życia pisać e miesiace a po drugim roku to juz rocznikowo? no nie wiem taka propozycja bo moja córa ma dopiero 14 miesiecy a rocznikowo wyjdzie że 2 lata. no i w końcu ustalone staranka na maj 2012.
 
Diablica to wpisuję cię do tabelki :-)

Z wiekiem już tak niestety jest;-)ważne na ile się czujemy:laugh2:

Co do wieku to ok. Do 2 lat w miesiącach poproszę, a powyżej w latach:-D

Tylko wy później pilnujecie miesięcy ok?!
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Coś więcej o mnie? ;) Nazywam się Paulina, mam 19 lat, kończe technikum hotelarskie niedługo, pierwszego dzieciaczka urodziłam mając 16 lat, co do miesiaca planowania rodzeństwa, jeszcze nie wybrałam, ale chciałabym żeby to był wakacyjny dzidziuś :tak:
 
reklama
Do góry