reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

staraczki 2013 !

Czesc laseczki co do smarowania buzki kremem to my mamy ziajki na mrozy!Ale moje dziecko jak jest tak zimno to nawet nosa nie chce wychylic na dwor bo twierdzoi ze jest buba:)

Mam dzissiaj kiepski humor nie moge zrozumiec tej kobiety ze upozorowała porawanie odnosnie swojej malutkiej madzi zeby tylko uchronic swoje dupsko
 
reklama
zonqua my wychodzimy praktycznie codziennie ale jak jest już ok -15 i nizej to już nie. Tak to codziennie jakis krótki spacerek po siedlu na nóżkach i do domciu. Zazwyczaj przed obiadkiem bo mam wrazenie ze po przewietrzeniu lepiej mu wszystko smakuje :)

kinga my albo w sob albo niedz wybieramy się na parapetówke do znajomych :) Dawcio albo pojedzie z nami albo moja mamunia z nim zostanie, zobaczymy. Takze zapowiada się całkiem miło. A Tobie owocnej pracy!! :)

sylwia kurcze kto o tym nie słyszał... Poprostu brakuje słów :( Cała polska zaangażowana w poszukiwania, wszyscy postawieni na nogi, wyznaczone nagrody a ta matka się poprostu nie przyznała do niczego... szok

diablica widzisz, jednak dobrze zrobiłaś ze nic jej nie dalaś. Matczyna intuicja jest jednak niezawodna :) Udanego czasu z siostrą życzę!! Nic nie zadowala kobiety bardziej niż udane zakupy :D Ehh też bym się wybrała...

karola mnie też to trudno zrozumieć... Ale dla mnie osobiście jest w tej calej historii jakiś mały pozytyw, o ile wogóle moze być w tym coś pozytywnego... Zawsze uważaliśmy na małego ale teraz jak gdzies wychodzimy dosłownie nie spuszczamy z niego oka, jak zostaje z kimś zawsze o tym przypominam po 100 razy, zeby na niego uważać... Małej Madzi już nic zycia nie wróci :( ale my mozemy chronić swoje dzieci jeszcze bardziej...
 
A my smarujemy zwykłą wazeliną firmy Vaseline (kupuję w USA, ale na allegro też widziałam :-)) - mamy wtedy pewność, że w składzie nie ma wody ;-) Poza tym konsystencję ma fajną :-) No i zdrówkla wszystkim chorującym życzę :-)
 
Witam się weekendowo , małemu już całkiem przeszło:-)dzisiaj go odwozimy więc będę miała więcej czasu na forum, a puki co dam trochę pograć na laptopie niech się jeszcze nacieszy trochę grami.
 
moja mala ma jakies gorsze noce poplakuje mi cos i nie wiem czemu ja wstaje rano jak zombie ehh ciekawe co znowu jest nie tak ;/
 
sylwiad- moja ma to samo ale ja to zganiam na zęby...i mam nadzieje że to to bo tęż dziś od 3 do 6 nie spałam. ciągle płacz jęki i pobudki. dałam ibum i zaraz zasneła....ale też zaczynam sie martwić

kobietka- no witamy....dobrze ze z młodzieżą wszystko wporządku....tylko szkoda że na koniec wizyty no nie? tyle sie namartwiłaś.

phoenix- ja zaczełam smarować wczoraj Izie buzie maścia witaminową i poprawe skóry widzę od razu dzis już nie ma rumieńców i krostki schodzą sa bladziutkie...a podobno można też smarować nią buzię na dwór.

paulina- udanej impreski:tak:
 
reklama
Do góry