reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - LIPCOWA GIEŁDA

Dziewczyny, jeżeli któraś z Was będzie zainteresowana fotelikiem Maxi-Cosi CarbioFix - chciałabym poinformować, że mam takowy (NOWY) na zbyciu.
Fotelik wygrałam na warsztatach dla przyszłych mam a wcześniej kupiłam dla Małej Maxi-Cost Pebble z bazą więc 2 fotelików nie potrzebuję i Maxi-Cost CabrioFix chętnie sprzedam.
Fotelik jest w kolorze Divienne Denim (jak na zdjęciach poniżej), ma dołączony daszek przeciwsłoneczny, dodatkowe otulacze dla maluszka, oryginalne metki.
O foteliku można poczytać na stronie producenta.
Poniżej kilka fotek:
IMGP4174.jpgIMGP4176.jpg

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem, chciałby otrzymać więcej zdjęć mogę wysłać na priv - no i chętne proszę o kontakt na PW.
 

Załączniki

  • IMGP4174.jpg
    IMGP4174.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 81
  • IMGP4176.jpg
    IMGP4176.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 79
reklama
A ja chętnie odsprzedam fotelik samochodowy- nosidło Fisher Price z wkładką dla noworodka, bo u mnie leży nieużywany, gdyż mam w zestawie z wózkiem inny.
Chciałabym 100 zł + koszt przesyłki za niego.
 
Mam do sprzedania niebieski garniturek sztruksowy do chrztu-nowiuteńki z metkami i nawet nie przymierzany.
nie wiem ile dokłądnie kosztował, ale wiem że ponad 100zł, chciałam odsprzedać za conajmniej 70zł.Jak ktoś zainteresowany to pisać na PW lub ewent.na telefon.
W sam raz na chrzest jesienią dla chłopca na roz.62.ELegancki, marynarka na podszewce, 2 kieszonki, 3 guziczki, do tego kaszkiet-ma osołnięte uszka i wiązany.Spodenki w pasie na gumce.
DSCF4033.jpgDSCF4034.jpgDSCF4039.jpgDSCF4041.jpg
 

Załączniki

  • DSCF4033.jpg
    DSCF4033.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 76
  • DSCF4034.jpg
    DSCF4034.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 76
  • DSCF4039.jpg
    DSCF4039.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 81
  • DSCF4041.jpg
    DSCF4041.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 94
Witam,

Mam do sprzedania na chwile obecna 9 opakowan (kazda puszeczka 400g) mleka Neocate lcp. Jest rowniez mozliwosc zalatwienia wiekszej ilosci. Osoby zainteresowane prosze o wiadomosc priv. Cena do uzgodnienia, przy wiekszej ilosci bardzo atrakcyjna.
 
Sprzedam ubranka po mojej córce w rozmiarze 0-2 latka w bardzo niskich cenach !!! Ubranka są w większości założone tylko jeden raz, są w idealnym stanie.
W poniższych linkach zamieściłam ubranka według rozmiarów wraz z cenami. Możliwość dużej negocjacji cenowej!!!!
Zapraszam: kontakt e-mai: dominika_zakowska@wp.pl
[FONT=&quot]Ubranka 0-3 miesiące Ubranka 0-3 Miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 3-6 miesięcy Ubranka 3-6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6 miesięcy Ubranka 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 6-9 miesięcy Ubranka 6-9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 9 miesięcy Ubranka 9 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 12 miesięcy Ubranka 12 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 18 miesięcy Ubranka 18 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
Ubranka 2 lata Ubranka 2 lata - Dzieci - Fotosik.pl
KURTKI< BUTY< SUKIENKI I INNE Kurtki, buty, sukienki i inne - Dzieci - Fotosik.pl

[/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry