reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

reklama
Zapraszam Was na szafing dziecięcy, na którym wymieniać się będziemy ciuszkami i zabawkami, z których wyrosły nasze dzieci, ale nie tylko!!
Zachęcam do zabrania ze sobą również swoich ubrań, kosmetyków, książek, biżuterii - wtedy łatwiej jest się wymienić jeśli nie trafimy z rozmiarem.
Szczegóły szafingu w wydarzeniu:
SZAFING DZIECIĘCY | Facebook
Podczas spotkania będziemy losować darmowe wejściówki na zajęcia w instytucie.

Z
apraszamy do zapisów :)
 
Mam do was pytanko...
Od jakiegoś czasu angażuje się w działania fundacji zbierającej fundusze na rzecz krakowskiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu który jest szpitalem ostatniej szansy dla najciężej chorych dzieci z terenu całego kraju, leczone są tam dzieci w zakresie wszystkich specjalności pediatrycznych i chirurgicznych. To jedyna placówka w regionie, w której specjalistyczną opieką medyczną otaczane są najcięższe przypadki wad wrodzonych, nowotworów, oparzenia, ofiary wypadków oraz wcześniaki ze skrajnie niską masą urodzeniową.
Chciałam się zapytać czy ktoś z was byłby zainteresowany kupnem kartek świątecznych z których
całkowity dochód jest przeznaczony na wspieranie działalności leczniczej szpitala.
Koszt jednej kartki z kopertą to 3 zł
Tutaj podaję link gdzie można te kartki obejrzeć:
http://www.odnowaszpitala.pl/kartki2011b.html


a tu kupić na Allegro:
http://allegro.pl/kartki-swiateczne-szpital-dzieciecy-krakow-i1937614848.html?source=oo

jeśli ktoś z was chciałby się dołączyć i pomóc to czekam na kontakt, mam kartki u siebie w domu więc możecie je u mnie kupić i nie płacić kosztów przesyłki

z góry dziękuje
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Ile mają Państwo w klubie dzieci? Ile planują? Ile opiekunek będzie przypadało na jedno dziecko?
Nie oferują Państwo pakietu pomiędzy 50 a 100 godzin?
Jestem zainteresowana zapisaniem córeczki do klubu, ale jakoś od marca, więc obecnie robię 'rozeznanie'.
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chętnie odwiedzimy akademię, ale najpewniej jakoś dopiero w drugiej połowie stycznia. Dziękuję za numer telefonu. Zadzwonię i jakoś się wtedy umówimy.
 
Drogie mamy,
Szukamy wcześniakow z Krakowa. Chcemy pomoc. Sama jestem mamą wcześniaka więc ten temat nie jest mi obcy. Wszystkich chętnych do włczenia się do akcji proszę o kontakt.

n.skocz@gmail.com lub tel 507 191 727

z gory dziekuje !!!!!!
 
Witam serdecznie wszystkich Rodziców z Krakowa!

Bacznie analizując skalę problemu wypadków oraz innych sytuacji niebezpiecznych dotyczących małych dzieci, a także obserwując reakcję Rodziców czy Opiekunów w takich sytuacjach grupa ludzi z pasją wpadła na pomysł akcji BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE

BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE
to cykl szkoleń z zakresu
PIERWSZEJ POMOCY U MAŁYCH DZIECI.

Program szkoleń został opracowany przez Specjalistów Ratownictwa Medycznego oraz lekarza pediatrę z wieloletnim doświadczeniem. Uznaliśmy za niezbędne przekazanie wiedzy nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim nauczenie jak zachować się W PRAKTYCE- w sytuacjach gdy często ogarnia nas panika, tylko dlatego, że nie wiemy jak skutecznie działać, a przecież liczy się czas. Do tego celu posiadamy profesjonalny i nowoczesny sprzęt, na którym podczas szkoleń pracują nasi kursanci.

Nasi Instruktorzy to ludzie z pasją wykonujący na co dzień zawód Ratownika Medycznego - osoby, które ukończyły studia wyższe w tym zakresie i teraz, również z pasją przekazują tą wiedzę innym podczas szkoleń, kursów oraz prowadzenia zajęć ze studentami na renomowanych Uczelniach Wyższych.

Wiemy już, że nasze szkolenia cieszą się zainteresowaniem Rodziców i jest to dla nas największa satysfakcja. Dzięki temu wiemy, że podążamy w dobrym kierunku. Wiemy, że ta wiedza i umiejętności są dla Państwa bardzo ważne, cieszymy się, że Państwa świadomość jest coraz większa i chcecie również w tak ważnej kwestii podnosić swoje kwalifikacje.

Szanowni Państwo - czekamy również na Państwa opinię: Czy taki temat budzi Państwa zainteresowanie? Czy chcieliby Państwo, aby przedszkole, do którego uczęszcza Wasz Maluch zorganizowało możliwość profesjonalnego przeszkolenia z zakresu pierwszej pomocy u małego dziecka?

Zapraszam do dyskusji oraz kontaktu mailowego biuro@alphamedic.pl

pozdrawiam serdecznie

Małgorzata W.
Alphamedic
 
Witam serdecznie wszystkie mamy!
Korzystając z okazji chciałabym zaprosić wszystkich rodziców i ich dzieci na bezpłatną lekcję pokazową do Szkoły Językowej Masters w Krakowie. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego dla dzieci od 4 do 12 lat.
Zapraszam również wszystkie mamy z malutkimi dzieciaczkami na zajęcia Active Mum, zajęcia konwersacyjne pod okiem lektora. Wyposażyliśmy naszą szkołę tak, aby czuły się one komfortowo i nie musiały rozstawać się z maleństwami.
Zapisy trwają, zapraszam również na naszą stronę internetową, czekamy na Was!
:-)

Piszcie do nas śmiało na kontakt@masters.info.pl lub dzwońcie 667 322 555​
 
reklama
Do góry