reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

Witam serdecznie,

zapraszam wszystkie mamy na zajęcia konwersacyjne do Szkoły Językowej dla dzieci Masters.
Zajęcia Active Mum prowadzimy w języku angielskim, hiszpańskim i włoskim.
Będziecie mogły pod okiem lektora porozmawiać o macierzyństwie, wychowaniu dzieci, oraz
po prostu poplotkować o kobiecych sprawach.

Przygotowaliśmy całe zaplecze tak, abyście mogły zabrać maluchy i czuły się komfortowo.


Zajrzyjcie na naszą stronę internetową Masters - język angielski, hiszpański dla dzieci w Krakowie, piszcie również śmiało na kontakt@masters.info.pl
lub odwiedźcie nas na facebook`u.
Prowadzimy zajęcia w siedzibie szkoły, na Placu Wolnica,
zapraszam, zapisy trwają!
 
reklama
Hej,
Jestem mamą piętnastomiesięcznej Hani i chciałabym, by zaczęła się integrować z innymi dziećmi. Pomyślałam, że może dobrym pomysłem byłoby zabranie jej do którejś z krakowskich bawialni. Moje pytanie brzmi - która będzie najlepsza dla tak małego dziecka? Będę wdzięczna za sugestie:)
 
W środę o godz. 16.45 chciałabym Was zaprosić na lekcję pokazową z zajęć Przyjazny pies. Uczył i bawił dzieci będzie Savio - rasa Cavalier King Charles Spaniel (tu możecie zobaczyć jaki z niego słodziak -
Instytut Świadomego Rodzicielstwa | Facebook
Lekcja jest darmowa, tylko proszę o zapisy (mogą być na facebooku, na maila
instytut@kcz.org.pl
lub telefonicznie 12 633 96 67), ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia odbywają się w Instytucie Świadomego Rodzicielstwa na ul, Biskupiej 18.
:)
 
Witam!

Jestem w trakcie wielkich porządków w szafach mojego Mateuszka. Urodził się wcześniakiem, więc mam również do sprzedania maleńskie ubranka w rozmiarze 42 - 56 cm.

Ponadto ubranka do 86 cm, buty, buciki, czapeczki, śliniaczki, smoczki (nowe), kombinezony, skarpetki.

Sprzedaję również zabawki od grzechotek i gryzaków począwszy, przez zabawki interaktywne dla starszych.

Moje ogłoszenia w dziale sprzedam na forum głównym.
Poniżej linki do przykładowych aukcji, prawie codziennie coś nowego

http://allegro.pl/zestaw-ubranek-spodenek-spodni-dla-chlopca-14-i2064236654.html

http://allegro.pl/interaktywna-gasienica-6-18-m-i2064421897.html

http://allegro.pl/zestaw-ubranek-bluzeczek-bluzek-dla-chlopca-35-i2067473213.html


Piszę na forum Krakowa, gdyż zakupy u mnie dla mam z Krakowa, nie będą obciążone kosztami wysyłki.

Pozdrawiam i zachęcam do obejrzenia w dziale sprzedam, nick hallogen
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Mam do sprzedania mnóstwo ubranek dla chłopca od 0 - 18 miesięcy.
Ubranka w stanie idealnym i BDB+.

2056002206.jpg2062186227.jpg2068782986.jpgallegro.jpg
Ponadto mam do sprzedania buciki, pantofelki, śliniaczki, czapeczki, skarpetki, zabawki i inne akcesoria.
Oczywiście dla mam z Krakowa, odbiór osobisty :)

Poniżej link do przykładowych aukcji

Bluza dla chłopca 68 cm (2062186234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Bluza dla chłopca 62 cm (2062186235) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kombinezon spodnie + kurtka dla chłopca 74 cm (2062186229) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kurteczka dla chłopca 68 cm H&M (2062186230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry