reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

„Aktywna Mama” – rusza ostatnia grupa !

Jeżeli jesteś MAMĄ, która chce:
- pogodzić macierzyństwo z pracą
- rozwijać się i podnosić swoje kwalifikacje
- podjąć się nowych wyzwań
- dobrze zainwestować swój czas
To najprawdopodobniej Ciebie właśnie szukamy...

A jeśli do tego chciałabyś:
- zdobyć Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL)
- wybrać się na wymarzony kurs zawodowy
- zdobyć informację na temat rynku pracy
- nauczyć się przygotowywać profesjonalnie CV i list motywacyjny
to NA PEWNO Ciebie szukamy:)

Zgłoś się do nas już teraz! Nabór trwa do 17.12.2010.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w biurze projektu ul. Kraszewskiego 4/4 w Krakowie, telefonicznie pod numerem 12 410 04 55 lub mailowo aktywnamama@searchlight.pl

Szkolenia są bezpłatne. ZAPRASZAMY !
 
reklama
Oddam za zwrot kosztów wysyłki:

Magnez Asmag Forte 69 sztuk (opakowanie 50 tabl. 7.50 )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mam do oddania trzy puszki bebilon pepti 1 - już kiedyś ogłaszałam... szkoda, zeby się zmarnowało ludziska... moze ktos potrzebuje, alebo zna kogoś, kto chce... albo wie, gdzie przekazać (moze jakieś (nie wiem) dom małego dziecka, pogotowie opiekuńcze, szpital itp. ) .... no szkoda, zeby sie zmarnowało, tym bardziej, ze to na receptę.....


jeśli to aktualne to proszę o kontakt
 
Joga dla pań w ciąży.

Ciąża to okres wyjątkowy - przeżyj go w pełni dbając o siebie i o swoje dziecko. Joga zwiększa świadomość własnego ciała, co w okresie nieustannie zachodzących zmian jest niezwykle ważne. Ćwiczenia pomagają ciału i umysłowi w osiągnięciu harmonii. Asany (pozycje jogiczne) wykonywane podczas zajęć są dostosowane odpowiednio do tego wyjątkowego okresu, zwiększają siłę i elastyczność mięśni, dbają o wzmocnienie i jednoczesne odciążenie partii kręgosłupa narażonych na przeciążenia, rozluźniają i wzmacniają mięśnie przy miednicy, przygotowując tym samym do porodu. Na zajęcia zapraszamy panie po 13 tygodniu ciąży, po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym. Spotkania odbywają się w soboty od 9:00 do 10:30 w Klubie Malucha Świat według Gucia. ul. Siemomysła 30 (naprzeciw Dworca PKP w Płaszowie). Zajęcia prowadzi doświadczona instruktorka. Koszt 70 zł za 4 spotkania, 20 za pojedyncze spotkanie. Rozpoczęcie zajęć: 5 luty. Kontakt: 509 815 351
 
Ostatnia edycja:
Oddam fotelik profilowany dla noworodka, dostałam go, ale nie będę wykorzystywała, a może komuś sie przyda, kładzie się na nim maluszka tak jak w profilowanej wanience i nie trzeba go trzymać
Czekam na wiadomosci na priv
fotelik do wanienki.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chciałabym Was tutaj informować o zajęciach w miejscu, które odwiedzam regularnie odkąd zaszłam w ciąże. Wtedy była to Szkoła Rodzenia i Joga dla kobiet w ciąży, potem Baby Joga dla mam z dziećmi, Zabawy twórcze dla dzieci, teraz są to Tańce w kręgu w chuście i Szkoła dla rodziców.
Niedawno nawiązałam współpracę z Joga Centrum - zostałam koordynatorką Instytutu Świadomego Rodzicielstwa i chciałabym wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom, stworzyć kolejne zajęcia, na które miałybyście ochotę przyjść z dziećmi. Jestem więc otwarta na Wasze pomysły. Piszcie tutaj jakimi zajęciami jesteście zainteresowane, czego Wam brakuje - a zobaczymy co da się zrobić ;)


Zajęcia odbywają się w Joga Centrum na ul. Biskupiej 18, czyli w centrum Krakowa. Aha, ważna informacja dla posiadaczek -niektóre zajęcia rozliczane są w ramach karty Multisport
happy0030.gif



To jak? jakie macie pomysły na swoje aktywne macierzyństwo?
smile.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry