reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

[FONT=&quot]P[/FONT][FONT=&quot]isze doktorat na temat życia i planów rodzin i poszukuje rodziców w Krakowie mających jedno dziecko do wzięcia udziału w wywiadach w których będę mogla zadać pytania związane z tematem mojej pracy. Rozmowę mogę przeprowadzić w domu lub w innym wcześniej ustalonym miejscu, potrwa od 60 do 90 minut.
Wywiady sa anonimowe i poufne, wszelkie dane osobowe zostaną z nich osunięte a wyniki zostaną spisane w formie pracy doktorskiej i artykułów naukowych. Kazdy uczestnik otrzyma 40zl w ramach podziękowania za poświęcony mi czas.

Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt emaliowy: j.marczak@lse.ac.uk lub telefoniczny
[/FONT] 789320574
 
reklama
Obecnie jestem w trakcie zbierania grupy na zajęcia rozpoczynające się z początkiem lutego. Zachęcam do udziału, można się zapisywać w tym wątku. Kilka słów na temat zajęć:
Zabawy twórcze to zajęcia oparte na zabawach fundamentalnych. Skierowane są do rodziców dzieci w wieku O-7 lat. Ta edycja została poszerzona o elementy psychologii rozwojowej.
Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach - pierwsza rozpoczyna się w środę 2 lutego o godz. 11.00, druga w poniedziałek 7 lutego o godz. 16.45. Zajęcia trwają miesiąc.
Natomiast Pomigaj ze mną Mamo rozpoczyna się w czwartek 3 lutego. Z dzieckiem można zacząć migać już w 6 miesiącu życia, efekty widać już po kilku miesiącach. Jest to ciekawy sposób na komunikację z dzieckiem, zanim nauczy się ono mówić. ponadto udowodniono, że miganie z małymi dziećmi korzystnie wpływa na ich rozwój językowy i intelektualny. Zapraszamy mamy z dziećmi w wieku 6-14 miesięcy. Cykl obejmuje 10 zajęć.

Jeśli macie więcej pytań- chętnie odpowiem :)
 
Ja chodzę z joll na szkołę rodzenia w Centrum Joga ;]
Jedyne co mnie zagotowało na pierwszych zajęciach to godzinny film a zajęć 2 godziny ...
Trochę za długi :|
 
Qlfon, jednak się zdecydowaliście na tę Szkołę Rodzenia, super:) Próbowałam się dowiedzieć w innym wątku, ale został przeniesiony, dobrze że się tutaj odzywasz:)
Jaki to był film? Poród w harmonii z naturą? Powiem Ci że na początku też nie byłam zachwycona jak się dowiedziałam że na zajęciach będą puszczane filmy (wtedy były dwa) a potem się okazało, że jednak warto było je obejrzeć. Są trudno dostępne a zawierają cenne informacje. W sumie można ten fim kupić na CD, ale kosztuje 35 zł, więc chyba jednak lepiej było go obejrzeć na zajęciach ;)
I nie martw się, przed Wami jeszcze sporo godzin i wiedzy do zdobycia :)
 
Obecnie jestem w trakcie zbierania grupy na zajęcia rozpoczynające się z początkiem lutego. Zachęcam do udziału, można się zapisywać w tym wątku. Kilka słów na temat zajęć:
Zabawy twórcze to zajęcia oparte na zabawach fundamentalnych. Skierowane są do rodziców dzieci w wieku O-7 lat. Ta edycja została poszerzona o elementy psychologii rozwojowej.
Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach - pierwsza rozpoczyna się w środę 2 lutego o godz. 11.00, druga w poniedziałek 7 lutego o godz. 16.45. Zajęcia trwają miesiąc.
Natomiast Pomigaj ze mną Mamo rozpoczyna się w czwartek 3 lutego. Z dzieckiem można zacząć migać już w 6 miesiącu życia, efekty widać już po kilku miesiącach. Jest to ciekawy sposób na komunikację z dzieckiem, zanim nauczy się ono mówić. ponadto udowodniono, że miganie z małymi dziećmi korzystnie wpływa na ich rozwój językowy i intelektualny. Zapraszamy mamy z dziećmi w wieku 6-14 miesięcy. Cykl obejmuje 10 zajęć.

Jeśli macie więcej pytań- chętnie odpowiem :)


A ile kosztują te zajęcia?
 
Pojedyncze wejscie na Zabawy twórcze kosztuje 30 zł, a karnet na 4 zajęcia kosztuje 110 zł. Natomiast Pomigaj ze mną Mamo - 40 zł pojedyncze zajęcia, karnet miesięczny 120 zł, a cały kurs kosztuje 250 zł.
 
reklama
Qlfon, jednak się zdecydowaliście na tę Szkołę Rodzenia, super:) Próbowałam się dowiedzieć w innym wątku, ale został przeniesiony, dobrze że się tutaj odzywasz:)
Jaki to był film? Poród w harmonii z naturą? Powiem Ci że na początku też nie byłam zachwycona jak się dowiedziałam że na zajęciach będą puszczane filmy (wtedy były dwa) a potem się okazało, że jednak warto było je obejrzeć. Są trudno dostępne a zawierają cenne informacje. W sumie można ten fim kupić na CD, ale kosztuje 35 zł, więc chyba jednak lepiej było go obejrzeć na zajęciach ;)
I nie martw się, przed Wami jeszcze sporo godzin i wiedzy do zdobycia :)

Z jednej strony tak, ale z drugiej to po mojemu jednak fuj.
Wczoraj był Poród zgodnie z siłami natury i był ok.
Na pierwszych zajęciach była jakaś ckliwa historyjka
z kolesiem z ostrego dyżuru (serialu się znaczy).

Wiedzy do przekazania od cholery i ciut ciut
a i pytań mnogo. Jedne zajęcia 40 zł (w karnecie)
z tego 20 zł płacę za film ...
To jednak fuj.
Zajęcia jak najbardziej cacy poza tym :)
 
Do góry