reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pierwszej pomocy niemowlętom i dzieciom, które odbędą się 12.06.2010 w Akademii Radosnej Mamy w godzinach 9.00-14.00. Warsztaty polecamy rodzicom, opiekunkom dziecięcym, nianiom oraz wszytskim tym, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia życia. Zajęcia poprowadzi Pan Krystian Gruba, instruktor ITLS, kierownik Zespołu Pogotowia Ratunkowego w Krakowie. Zapewniamy przerwę kawową oraz materiały szkoleniowe. Po warsztatach, każdy otrzyma certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy.
Szczegóły pod numerem 502-375-959.

Zapraszamy również na pozostałe zajęcia w Akademii Radosnej Mamy.

www.mamszkola.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA
12.06.2010 godz 15.00


Jeśli wasze dzieci lubią bajki i pragną przeżyć bajkową przygodę, zapraszamy Państwa wraz z dziećmi od 4 – 6 lat do Akademii Malucha "Słoneczny Kąt". Tam nasi Animatorzy przeniosą Wasze dzieci w magiczny świat baśni, gdzie rozwiązując bajkowe zagadki i wykonując różnorodne zadania pomogą bajkowym bohaterom wrócić do swoich domów.


Proponujemy Państwu dwugodzinną zabawę, która będzie swego rodzaju grą pełną przygód i niespodzianek gdzie przeplatać się będą: zagadki, konkursy, pląsy, tańce, zabawy plastyczne, ruchowe i umysłowe.
Nasz bajkowy dzień dziecka to fantastyczna forma spędzenia wolnego czasu, gdzie każdy z uczestników otrzyma na pożegnanie drobny upominek .


Koszt udziału w zabawie to 15zl (płatne na miejscu)


W związku z tym, że ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o rezerwację miejsc do dnia 10.06.10. pod numerem 530 775 118


www.slonecznykat.edu.pl




Serdecznie Zapraszamy
 
witam ! :]

Mam do sprzedania jak w temacie.. około 120 szt ubranek dla dziewczynki głownie z h&m i lindexa..reszta firmy duńskie i angielskie jak name it, minymo, next, cheroke..etc.
Ubranka w stanie idealnym, bardzo dobrym i niektóre w dobrym..
Dla chlopca natomiast około 30 szt. również wiodąca marka to h&m..i lindex
Ubranka są po miokm synku i soiostrzenicy wyprane i wyprasowane
Odbiór osobisty w krakowie (możliwość wczesniejszego oglądniecia ciuszków na kurdwanowie..)
ZAPRASZAM:]
salo-mea
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam wszystkie mamy:-)
w październiku tego roku przeprowadzam sie wraz z rodzinka do Krakowa a dokładnie bedziemy mieszkac na ulicy Cieslewskiego jest to wojskowe osiedle i w związku z tym mam pytanko i ogromna prosbe a chodzi mi konkretnie o najbliższe przedszkola publiczne i prywatne w okolicy osiedla, aby któraś z mam podała mi namiary na te przedszkola byłabym bardzo wdzięczna.
z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi
 
Dziewczyny - potrzebuję mieszkania w Krakowie do wynajęcia od lipca - sierpnia na 1 rok
może być gdziekolwiek (ale potrzebuję dobry dojazd do zakopianki )
mój brat dostał tam prace i musi się przeprowadzic
firma mu daje 2000 na mieszkanie, więc za taką cenę łącznie z rachunkami może wynająć
jest sam, więc wystarczy kawalerka w standardzie studenckim
jesli macie jakiś namiar, to poproszę o info
 
reklama
Do góry